"Альтернатива" вперше в своїй історії - Чемпіон України 2019!!!

У неділю, пройшли медальні матчі Чемпіонату України 2019. У поєдинку за бронзу "ВІТ" здолав "Гріффін" 3:1 та посів третю сходинку на турнирі. Вітаємо команду Ярослава Побивайло та Антона Бутко з бронзовим комплектом нагород ЧУ-2019.

Відео-звіт бронзового матчу:

***

А у фіналі відбулась історична подія - "Альтернатива" вперше в історії зуміла здобути чемпіонське звання українського пляжного футболу. У вирішальному матчі "Альта" переграла "Київміськбуд" 5:3.

Вже на 24-ій секунді гри Олег Зборовський відкрив рахунок, а на 5-ій хвилині Андрій Пашко після індивідуально проходу подвоїв перевагу "Альтернативи". Проте майстри стандартів Іван Глуцький та Дмитро Медвідь зі штрафних зрівняли результат у першому таймі.

У другому періоді прекрасна гра на останньому рубежі Андрія Бузинного та його неймовірно красивий гол у дев'ятку знову дав перевагу "Альті". Але не менш шикарний гол під поперечину від Дмитра Медвідя встановив статус-кво - 3:3!

А за три хвилини до другої перерви будівельникам не пощастило - Руслан Ніфталієв кидав аут, а Олександр Ліфер у намаганні відбити цей м'яч, зрізав його у власні ворота - 4:3 на користь "Альти".

Розв'язка ж відбулась у третьому таймі - гравці "Київміськбуда" штурмували ворота біло-зелених, проте хлопці Миколи Костенко мужньо тримали оборону. А на 34-ій хвилині "золоту" крапку у грі після навісу Ніфталієва поставив своєї фірмовою бісіклетою Олег Зборовський.

5:3 - "Альтернатива" перемагає у фіналі, і вперше в історії здобуває чемпіонський Кубок Чемпіонату України з пляжного футболу! Сенсація? Так, але все закономірно. Команда Валерія Чернєва та Миколи Костенка кожен рік робила крок вперед, і цей тріумф абсолютно логічний, хоча для багатьох і не очікуваний.

Відео-звіт фінального матчу:

***

Додамо, що Олега Зборовського було визнано найкращим гравцем Чемпіонату України 2019. Тарас Коваленко отримав приз "Найкращий голкіпер", Еду Суарес був відзначений "Найкращим форвардом", а Віктор Новицький з бердянською "Молнії" взяв приз "Найкращий молодий гравець".