Чемпіонат України-2019: День 2 (+турнірні таблиці)

У другий день фінальної частини Чемпіонату України 2019 пройшли чотири матчі і навіть визначився один півфіналіст. 

У групі "А" столичний "Київміськбуд" розбив "Вітязь" з Дніпра з рахунком 9:3, і достроково вийшов у півфінал з першого місця. Голи:

4' Еду Суарес (ФК Київміськбуд)
4' Пальченко Олександр (ФК Вітязь)
5' Цой Віктор (ФК Київміськбуд)
7' Рарот Максим (ФК Вітязь)
9' Жук Дмитро (ФК Вітязь)
9' Щериця Юрій (ФК Київміськбуд)
9' Глуцький Іван (ФК Київміськбуд)
16' Шовкошитний Владислав (ФК Київміськбуд)
17' Шовкошитний Владислав (ФК Київміськбуд)
24' Еду Суарес (ФК Київміськбуд)
28' Еду Суарес (ФК Київміськбуд)
30' Щериця Юрій (ФК Київміськбуд)

***

 А ось "Альтернатива" мала великий опір від бердянської "Молнії", але таки вирвала перемогу 6:5. Голи:

1' Пашко Андрій (ФК Альтернатива)
4' Сіренко Олег (ФК Альтернатива)
6' Ганжа Микита (ФК Молнія)
8' Новицький Віктор (ФК Молнія)
16' Будзько Олег (ФК Молнія)
16' Пашко Андрій (ФК Альтернатива)
20' Новицький Віктор (ФК Молнія)
24' Сіренко Олег (ФК Альтернатива)
26' Зборовський Олег (ФК Альтернатива)
32' Зборовський Олег (ФК Альтернатива)
36' Будзько Олег (ФК Молнія)

***

Турнірна таблиця групи "А" після 2 туру:

Команда ІГРИ ПРМ Д.ЧАС/ПЕН ПОР З-П РІЗН О
1 Київміськбуд (Київ) 2 2 0 0 17-8 +9 6
2 Альтернатива (Київ) 2 1 0 1 11-13 -2 3
3 Молнія (Бердянськ) 2 0 1 1 12-13 -1 1
4 Вітязь (Дніпро) 2 0 0 2 10-16 -6 0

***

У групі "Б"  ВІТ" переграв дніпровський "Вибір" 6:2. Голи:

1' Войтенко Дмитро (ВІТ)
11' Войток Максим (ВІТ)
20' Омельченко Андрій (ВІТ)
20' Дубовик Сергій (ФК Вибір)
28' Войток Ярослав (ВІТ)
29' Войток Максим (ВІТ)
33' Войток Ярослав (ВІТ)
35' Дубовик Сергій (ФК Вибір)

***

А "Гріффін" у важкому матчі таки дотиснув ФК "Дніпро" (Українка) 4:3. Голи:

8' Іллічов Олексій (ФК Гріффін)
17' Крохмалюк Дмитро (ФК Дніпро)
20' Іллічов Олексій (ФК Гріффін)
21' Шклярук Нікіта (ФК Дніпро)
25' Шклярук Нікіта (ФК Дніпро)
27' Іллічов Олексій (ФК Гріффін)
29' Едуард Ткаченко (ФК Гріффін)

***

"Гріффін" лідирує у групі "Б", але ще не вийшов у півфінал. Шанс є у "Вибора", якому у п'ятницю потрібно переграти хлопців Євгена Варениці з різницею +5 (якщо "ВІТ" переможе команду з Українки). А ось якщо "ВІТ" програє, то "Вибору" просто потрібна буде перемога над "Гріффіном" у будь-який час або у серії пенальті.

Турнірна таблиця групи "Б" після 2 туру:

Команда ІГРИ ПРМ Д.ЧАС/ПЕН ПОР З-П РІЗН О
1 Гріффін (Київ) 2 2 0 0 11-6 +5 6
2 ВІТ (Київ) 2 1 0 1 9-9 0 3
3 Вибір (Дніпро) 2 1 0 1 8-9 -1 3
4 Дніпро (Українка) 2 0 0 2 6-10 -4 0

***

Звертаємо увагу, що матчі 3 туру групового етапу розпочнуться на півгодини раніше, починаючи з 15:30!

16/08/19 (п’ятниця)
15:30 ФК Київміськбуд – ФК Молнія
16:30 ПФК Вибір – ФК Гріффін
17:30 ФК Альтернатива – ФК Вітязь
18:30 ФК ВІТ – ФК Дніпро

17/08/19 (субота), Півфінали
13:00 А1 - Б2
14:15 Б1- А2

18/08/19 (неділя)
13:00 Матч за 3-є місце
14:15 ФІНАЛ

Геолокація стадіону: 

 

Прес-служба КАПФ