Чемпіонат України-2019: День 3: у півфіналах лише Київ

У п'ятницю на Чемпіонаті України пройшли матчі 3 туру групового етапу, після чого визначилися півфінальні пари. Підсумок групової стадії - до 1/2-ої пробилися чотири київські команди.

У групі "А" першу сходинку посів "Київміськбуд", який переміг бердянську "Молнію" 8:5 і це була третя звитяга "КМБ" у цьому квартеті.

6' Новицький Віктор (ФК Молнія)
9' Медвідь Дмитро (ФК Київміськбуд)
10' Шовкошитний Владислав (ФК Київміськбуд)
12' Коваленко Тарас (ФК Київміськбуд)
12' Мельник Віктор (ФК Київміськбуд)
13' Шовкошитний Владислав (ФК Київміськбуд)
18' Новицький Віктор (ФК Молнія)
18' Щериця Юрій (ФК Київміськбуд)
19' Зубенко Олексій (ФК Молнія)
23' Еду Суарес (ФК Київміськбуд)
27' Камянецький Олександр (ФК Київміськбуд)
28' (п) Будзько Олег (ФК Молнія)

***

"Альтернатива" знову грала "на тоненького", и лише за дві хвилини до завершення основного часу хлопці Миколи Костенко провели переможний гол у ворота команди "Вітязь" (м.Дніпро) - 6:5. Голи:

8' Грицай Артем (ФК Вітязь)
11' Саботюк Денис (ФК Альтернатива)
14' Зборовський Олег (ФК Альтернатива)
16' Пашко Андрій (ФК Альтернатива)
19' Дейнега Ігор (ФК Вітязь)
27' Зборовський Олег (ФК Альтернатива)
28' Дейнега Ігор (ФК Вітязь)
30' Криворучко Артем (ФК Вітязь)
33' Рарот Максим (ФК Вітязь)
34' Пашко Андрій (ФК Альтернатива)

***

Турнірна таблиця групи "А" після 3 туру:

Команда ІГРИ ПРМ Д.ЧАС/ПЕН ПОР З-П РІЗН О
1 Київміськбуд (Київ) 3 3 0 0 25-13 +12 9
2 Альтернатива (Київ) 3 2 0 1 17-18 -1 6
3 Молнія (Бердянськ) 3 0 1 2 17-21 -4 1
4 Вітязь (Дніпро) 3 0 0 3 15-22 -7 0

***

У групі "Б" перше місце посів "Гріффін", який здобув всі три перемоги. У п'ятницю додому був відправлений "Вибір" - 4:1. Голи:

8' Максименко Максим (ФК Гріффін)
14' Левченко Ігор (ФК Вибір) 
21' Максименко Максим (ФК Гріффін)
24' Іллічов Олексій (ФК Гріффін)
32' Іллічов Олексій (ФК Гріффін)

***

В останньому матчі групового раунду "ВІТ" переграв Дніпро (м.Українка) з рахунком 8:5 та посів другу сходинку у групі "Б". Голи:

1' Войтенко Дмитро (ВІТ)
5' Войток Максим (ВІТ)
5' Шайдюк Євгеній (ВІТ)
7' Шайдюк Євгеній (ВІТ)
13' Куцан Ігор (Дніпро)
17' Шайдюк Євгеній (ВІТ)
21' Зубенко Олександр (Дніпро)
26' Шклярук Нікіта (Дніпро)
27' Шклярук Нікіта (Дніпро)
27' Войтенко Дмитро (ВІТ)
28' Войток Максим (ВІТ)
36' Шайдюк Євгеній (ВІТ)
36' Шклярук Нікіта (Дніпро)

***

Турнірна таблиця групи "Б" після 3 туру:

Команда ІГРИ ПРМ Д.ЧАС/ПЕН ПОР З-П РІЗН О
1 Гріффін (Київ) 3 3 0 0 15-7 +8 9
2 ВІТ (Київ) 3 2 0 1 17-14 +3 6
3 Вибір (Дніпро) 3 1 0 2 9-13 -4 3
4 Дніпро (Українка) 3 0 0 3 11-18 -7 0

***

Таким чином, у суботу 17 серпня у півфіналах зіграють "Київміськбуд" - "ВІТ" (13:00) та "Гріффін" - "Альтернатива" (14:15).

17/08/19 (субота), Півфінали
13:00 (А1) Київміськбуд - (Б2) ВІТ
14:15 (Б1) Гріффін - (А2) Альтернатива

18/08/19 (неділя)
13:00 Матч за 3-є місце
14:15 ФІНАЛ

Геолокація стадіону: 

 

Лев Галушко, КАПФ