Чемпіонат України-2019: День 4: у фіналі битимуться "Київміськбуд" та "Альтернатива"

Після півфінальних протистоянь, які відбулись у суботу, визначилися пари двох останніх матчів Чемпіонату України 2019!

У першому півфіналі "Київміськбуд" переграв "ВІТ" 6:4 та вийшов у фінальний двобій. Вирішальною у цьому матчі стала друга дванадцятихвилинка, коли хлопці Валентина Бондаря зробили хороший заділ +3. Після нічийного першого тайму (1:1), коли "ВІТ" навіть виглядав потужніше, у другому таймі "КМБ" провів чотири голи поспіль, і лише гол Євгенія Шаюдюка за секунду до другої перерви залишав надії чемпіонам Києва 2019.

У третьому періоді "ВІТ" штурмував ворота Тараса Коваленка, але врятувати гру не вдалося. Сам Коваленко провів блискуче цю гру, багато разів рятуючи свою команду. Також відзначимо хет-трик Юрія Щериці.

Відео-звіт матчу:

***

У другому півфіналі "Альтернатива" розгромила "Гріффін" 6:1, а у Євгена Варениці були значні кадрові проблеми. "Альта" протягом матчу нарощувала свою перевагу, і розгром був цілком закономірний.

***

Таким чином, у фіналі Чемпіонату України у неділю, 18 серпня о 14:15 зіграють "Київміськбуд" та "Альтернатива", а за бронзу о 13:00 поборються "ВІТ" і "Гріффін".