Екватор Вищої ліги: «Євроформат» буксує у піску...

Після минулого уїк-енду всі команди Вищої ліги провели по 5 матчів, а це означає, що перше коло турніру завершено!

Екватор чемпіонату визначив двох лідерів і переслідувачів, які через різні причини втратили різну кількість очок. Особливо неприємна ситуація у «Артур Мьюзік», який взагалі не здобув жодної перемоги. Також важка ситуація у чинних чемпіонів з «Євроформату», які програли два матчі цього уїк-енду...

ВІТ 4:2 Артур Мьюзік

Музиканти ніяк не можуть набрати свої перші очки в чемпіонаті, хоча гра 5 туру проти лідера «ВІТа» була доволі рівна. За рахунку 2-1 на користь «ВІТ», Максим Войток був вилучений за гру рукою на лінії воріт, а Олександр Семенов з пенальті зрівняв рахунок 2-2.

Проте і без свого лідера хлопці Антона Бутко зуміли здобути перемогу – Андрій Омельченко провів неймовірний гол зі штрафного, а крапку поставив капітан Євгеній Шайдюк.

«ВІТ» набрав 12 очок та очолив турнірну таблицю Вищої ліги.

***

Гріффін 4:3 Київміськбуд

Наздогнав «ВІТ» у таблиці «Гріффін», який мінімально переграв «Київміськбуд» 4:3, проте у хлопців Євгена Варениці менша різниця м’ячів. Але це не так суттєво – головне для грифонів, що вони продовжують переможну ходу після програшу у стартовому турі «Альтернативі».

Матч проти «КМБ» відкрив воротарський гол Максима Максименка, а продовжив новачок Олександр Апанчук. У будівельників відповів Дмитро Медвідь, проте Віталій Арановський та Костянтин Макеєв зробили здавалося комфортну перевагу червоним – 4:1.

Хлопці Валентина Бондаря не здавалися, а Юрій Щериця та Дмитро Медвідь до мінімуму скоротили відстань. Але «Гріффін» уважно відіграв останні хвилини, і втримав переможний рахунок, наздогнавши у турнірній таблиці «ВІТ».

***

Альтернатива 1:1 (2-0 пен.) Євроформат

Після цього лідери турнірної таблиці подивилися матч своїх конкурентів, де їх чекала вигідна ситуація – гра між «Альтернативою» та «Євроформатом» дійшла до серії пенальті, тож там розігрувався лише один пункт у таблицю. В цій серії пенальті перемогла команда Миколи Костенка, яка набрала 10 очок та відстає від парочки лідерів на два бали.

***

Євроформат 2:3 Київміськбуд

Головний момент на екваторі чемпіонату – пригальмувавший чинний чемпіон «Євроформат», який за 5 матчів здобув лише одну перемогу. У неділю команда Віталія Шишова грала перенесений матч 4 туру проти «Київміськбуда» і поступилася 2-3.

Не зважаючи на швидкий пропущений гол від Дмитра Медвідя, чемпіони 2018 вийшли вперед 2-1 завдяки голам Артема Криворучко та Андрія Євдокимова.

Проте капітан «КМБ» Віктор Мельник у середині другого тайму встановив статус-кво 2:2.

А на 28-ій хвилині Віталій Гавриленко забив свій перший м’яч у пляжному футболі, скориставшись класним пасом Юрія Щериці.

Будівельники набрали 6 очок та переслідують трійку лідерів, а ось «Євроформат» застряг на 5-ій позиції, здобувши лише три пункти. Після гри президент «ЄФ» Володимир Литвищенко розчаровано мовив: «Нажаль немає гри, і немає емоцій»...