Євроформат-Бодон вибиває з турніру Крісталл і йде у чвертьфінал!!! Інші наші не пройшли.

Чемпіон України та Києва з пляжного футболу Євроформат-Бодон в 1/8 фіналу вибив з турніру головного фаворита Кубку європейських чемпіонів 2019 російський Крісталл, вигравши у неймовірній серії пенальті 9:8. У складі Крісталлу - гравці збірної Росії, три лідери збірної Бразилії - Маурісіньо, Родріго та Датінья, а також воротар збірної Італії Дель Местре. Але наші були неперевершені!

Після першого тайму українська команда вела 2:0 завдяки дублю Ярослава Заворотного, який забив один гол зі штрафного.

У другому таймі бразильці Крісталлу Маурісіньо та Датінья зрівняли рахунок. Нічия протрималася до серії пенальті, де прийшлося навіть бити голкіперам Євроформат-Бодон — Володимиру Гладченку та Андрію Нерушу. Вирішальний промах зробив воротар російської команди Іван Островський, який пробив вище воріт Неруша.

Таким чином, Євроформат-Бодон вийшов у чвертьфінал Euro Winners Cup 2019. У п’ятницю, 7 червня о 16:00 українці зігріють з польським клубом KP Lodz.

А ось інші дві українські клуби не змогли пройти стадію 1/8-ої фіналу. Дніпровський Вибір поступився саме полякам з KP Lodz 1:5 (Ігор Левченко), і у втішному турнірі за 9-16 місця зустрінеться як раз з російським Крісталлом (18:30).

Артур Мьюзік знову зустрівся з італійською Катанією та мінімально поступився з рахунком 3-4 (Максим Войток-2; Габріеле Горі - пенальті). Сьогодні о 16:00 музиканти в турнірі за 9-16 місця зійдуться з угорською командою Щерви з міста Ясфеньсару. В 1/8-ій угорці провалилися у грі проти російської Дельти 1-9.

Трансляції матчів Кубку європейських чемпіонів, як і раніше, дивимося на платформі mycujoo.tv