Не пройшли Португалію... Але будемо битися за бронзу!

Ми були дуже близькі до фіналу. Дуже… Але ми програли. Україна вийшла з «групи смерті», але у півфіналі посупилася у додатковий час Португалії.

Почали португальці стрімко – Маджер на 4-ій хвилині вивів свою команду вперед, проте Олександр Корнійчук відповів голом за три хвилини – 1:1.

На початку другого тайму Бельшиор завалив Ярослава Заворотного поблизу своїх воріт і отримав червону картку. Заворотний же реалізував пенальті і дав Україні перевагу. Вона протрималася до 27-ої хвилини, поки Руі Коімбра не зрівняв рахунок.

В екстра-таймі же на нас чекало нещастя – за 18 секунд до серії пенальті Лео Мартінс приніс перемогу Португалії, яка і пробилася у фінал.

У суботу 29 червня о 18:30 у вирішальному матчі португальці зустрінуться з іспанцями, які переграли швейцарців 5:3. А о 17:00 Україна та Швейцарія розіграють бронзові нагороди ІІ Європейських Ігор.