Підсумки 3 туру Вищої ліги: «ВІТ» одноосібно захопив лідерство!

Підбиваємо підсумки 3 туру Вищої ліги Чемпіонату Києва 2019!

Після трьох стартових турів лідерство захопила команда «ВІТ», яка здобула три перемоги поспіль!

ВІТ 5-2 Альтернатива

У центральному матчі 3 туру зустрічалися команди, які здобули на старті по дві перемоги, тож у цій грі повинен був визначитися лідер турнірної таблиці.  Хлопці Антона Бутко одразу взялися за справу і Ярослав Войток зі штрафного відкрив рахунок вже на 2-ій хвилині, проте Андрій Назаров зрівняв результат через дві хвилини.

Потім гра була рівною аж до кінця другого тайму, поки «ВІТ» не приголомшив суперників двома голами у виконанні Олександра Галицького та Антона Бутко. На початку третьої дванадцятихвилинки Олександр Рисенко забив дуже важливий м’яч, а екс-гравець «Альтернативи» Андрій Омельченко зі штрафного на 31-ій хвилині довів перевагу «ВІТ» до рахунку 5-1 – справа була зроблена.

Команда Миколи Костенко не здавалася і Андрій Пашко один гол відіграв, але врятувати матч вже було неможливо.

«Альтернатива» зазнала першої поразки в чемпіонаті, а «ВІТ» з 9-ма очками одноосібно очолив таблицю Вищої ліги.

Чемпіонат Києва з пляжного футболу 2019. Вища ліга. 3 тур

Голи: Я.Войток,2'; О.Галицький,21'; А.Бутко,24'; О.Рисенко,27': А.Омельченко,31' – А.Назаров,4'; А.Пашко,34'

***

Київміськбуд 3:2 Артур Мьюзік

Свою першу перемогу в чемпіонаті здобув «Київміськбуд». Лідер будівельників Юрій Щериця двома голами у першій дванадцятихвилинці дав перевагу своїй команді, але Валерій Директоренко на старті другого тайму забив красивою дугою під поперечину і скоротив відрив.

Мінімальний рахунок тримався аж до останньої хвилини основного часу, поки капітан «КМБ» Ярослав Аксьонов не поставив переможну крапку. Хоча суперечливий момент виник вже із фінальним свистком – Віталій Сидорекно пробив, свисток про закінчення часу пролунав, Тарас Коваленко пропустив цей мяч, який від поперечини полетів в пісок, і від ноги Коваленка влетів у ворота.  Арбітри цей гол зарахували. Футболісти «КМБ» сперечалися, а Коваленко навіть отримав жовту, проте найголовніше для «Київміськбуда», що нарешті набрані перші очки у лізі, а от у музикантів три поразки поспіль.

Голи: Ю.Щериця,2',9'; Я.Аксьонов,36' – В.Директоренко,15'; В.Сидоренко,36'

***

Євроформат 4:5 Гріффін

Пригальмував трохи чинний чемпіон України та Києва «Євроформат». Після розгрому у стартовому турі над «Артур Мьюзік» (6:0), хлопці Віталія Шишова зазнали дві поразки – від «ВІТ» (2:3) та  від «Гріффіна» (4:5).

Красивий і відкритий матч 3 туру розпочався вдало для «Гріффіна» -Костянтин Макеєв відкрив рахунок зі штрафного, а наприкінці першого тайму Віталій Арановський переправив м'яч у ворота після прострілу з кутового – 0:2.

А ось на 14-ій хвилині пройшла гольова перестрілка, коли протягом десяти секунд було забито три голи. Спершу відзначився Сергій Бабюк зі штрафного, а потім два голи було проведено після вводу мяча з центру (Ярослав Намчук – Олексій Іллічов).

Більш того, на 25-ій хвилині Бабюк знову реалізував штрафний і чинні чемпіони зрівняли рахунок – 3:3!

На 32-ій хвилині Костянтин Макеєв здійсник класне соло, а Олексію Іллічову потрібно було тільки підправити м'яч у ворота, а закріпив успіх Гріффіна трудовий гол Сергія Романовського.

«Євроформат» влаштував штурм і на останній хвилині основого часу Ігор Левченко до мінімуму скоротив відставання, проте грифони перемогу не віддали, надійно відзахищавши ворота Максима Максименко.

Голи: С.Бабюк,14',25'; Я.Намчук,14'; І.Левченко,36' – О.Іллічов,14',32'; К.Макеєв,3'; В.Арановський,11'; С.Романовський,34'

***

Таким чином, після 3 туру «ВІТ» очолює турнірну таблицю зі стовідсотковим результатом. У Альти і Гріффіна по 6 очок. Переслідують лідерів Євроформат та Київміськбуд. А от у Артур Мьюзік поки кепські справи.