Підсумки 4 туру Вищої ліги: тривладдя у турнірній таблиці!

Після матчів 4 туру Вищої ліги склалася доволі цікава ситуація: «Альтернатива» та «Гріффін» наздогнали «ВІТ» і тепер у трьох команд по 9 очок. «Євроформат» та «Київміськбуд» цей тур пропускали, і спостерігали за зарубами своїх конкурентів.

Альтернатива 4:2 Артур Мьюзік

У музикантів сюрпризом стала поява Віталія Сидоренка в якості польового гравця, хоча таке бувало і в минулих сезонах. Проте бачити Віталія не у рамі було якось незвично. Окрім цього відзначу, що у «АМ» був відсутній Олег Зборовський, одначе вперше в сезоні у складі з’явився Дмитро Іванов.

Початок був за «Альтернативою» - дубль Олега Сіренко дав перевагу його команді +2, а на 17-ій хвилині свій дебютний гол у чемпіонаті 2019 провів граючий президент Валерій Чернєв, і так рахунок збільшився до 3:0.

Хлопці з «Артур Мьюзік» шукали свої моменти, і у другому таймі Нікіта Шклярук заробив пенальті і реалізував точку. А на початку третього періоду Дмитро Іванов відзначився дебютним голом і скоротив розрив до мінімуму – 2:3.

Надії у «АМ» зберігалися до передостанньої хвилини, поки Олександр Полішко не поставив крапку – 4:2, «Альтернатива» здобула третю перемогу, набрала 9 очок та наздогнала «ВІТ».

Відео-звіт матчу:

***

Гріффін 5:4 ВІТ

А потім до парочки лідерів приєднався і «Гріффін», який переграв «ВІТ» 5:4. Тепер у лізі не залишилося команд, які б не втратили очок.

В команді Антона Бутко були відсутні кілька гравців, а голкіпер Андрій Неруш був зі збірною України у Португалії. У «Гріффіна» також не було «збірника» Костянтина Макеєва, проте на тренерському містку був Євген Варениця.

Рахунок в матчі відкрив воротарський гол Максима Максименка, а потім новачок «Гріффіна» Олександр Апанчук забив свій перший м’яч у пляжному футболі, і перевага «Гріффіна» зросла - 2:0.

Олександр Галицький скоротив відстань, провівши красивий гол після сольного проходу, проте майже одразу Євген Смоловик також відзначився своїм дебютним голом у сезоні, здорово пробивши від правої бокової – 3:1.

На початку другого тайму Максименко «привіз» гол у свої ворота, влучивши м’ячем у Ігоря Бича, проте потім реабілітувався – Макс розпочав гольову атаку пасом на Олександра Магду, а Апанчук після скидки Магди розстріляв раму Пославського – 4:2.

Потім був нереалізований пенальті від Олексія Іллічова, і відповідь від «ВІТ» - Євгеній Шайдюк підправив м’яч у ворота після пострілу, який зробив Ярослав Войток.

З пенальті у «Гріффіна» не склалося у цьому матчі – за кілька хвилин «точку» не реалізував Євген Смоловик. Ситуацію виправив капітан Віктор Пантелейчук, який з центру поля поцілив у раму і зробив рахунок 5:3.

На початку третього тайму Олександр Галицький знову скоротив дистанцію, оформивши дубль, а у «ВІТ» ще було 8 хвилин, щоб відігратися. Проте хлопці Варениці чітко попрацювали у захисті і зберегли переможний рахунок.

***

5:4 – «Гріффін» набирає 9 очок, і тепер у турнірній таблиці тривладдя! «ВІТ», «Гріффін» та «Альтернатива» на верху турнірки, проте у «Євроформата» і «Київміськбуда» по одній грі в запасі. Поки що кепські справи у «Артур Мьюзік».