Підсумки жеребкування Корпоративної ліги

ЧЕМПІОНАТ м.Києва з ПЛЯЖНОГО ФУТБОЛУ 2019 року

Корпоративна (Третя) Ліга

Номери команд після жеребкування:

1

Sensum

2

KRBA

3

Rezult

4

Domino`s Pizza

5

Біомед-Берег

6

Дачнички

 

Турнірна таблиця-шахматка:

Команди

1

2

3

4

5

6

7

8

1 Sensum

    Х

 

 

 

 

 

 

 

2 KRBA

 

    Х

 

 

 

 

 

 

3 Rezult

 

 

   Х

 

 

 

 

 

4 Domino`s Pizza

 

 

 

    Х

 

 

 

 

5 Біомед

 

 

 

 

    Х

 

 

 

6 Дачнички

 

 

 

 

 

Х

 

  

 

Перше коло

1 тур

1-6

2-5

3-4

2 тур

5-1

6-4

2-3

3 тур

1-4

5-3

6 -2

4 тур

3-1

4-2

5-6

5 тур

1-2

3-6

4-5

 

 

 

 

 

 

Друге коло

1 тур

6-1

5-2

4-3

2 тур

1-5

4-6

3-2

3 тур

4-1

3-5

2 -6

4 тур

1-3

2-4

6-5

5 тур

2-1

6-3

5-4

 

 

 

 

 

 

Розклад матчів за турами:

1 тур, субота 01 червня 2019 року

Час

                                                         Команди

Рахунок

111

10:00 час

 

 

 

 

11:15 час

 

 

 

 

12:30 час

 

 

 

 

2 тур, субота 08 червня 2019 року

Час

                                                         Команди

Рахунок

 

10:00 час

 

 

 

 

11:15 час

 

 

 

 

12:30 час

 

 

 

 

3 тур, субота 15 червня 2019 року

Час

                                                         Команди

Рахунок

 

10:00 час

 

 

 

 

11:15 час

 

 

 

 

12:30 час

 

 

 

 

4 тур, субота 22 червня 2019 року

Час

                                                         Команди

Рахунок

 

10:00 час

 

 

 

 

11:15 час

 

 

 

 

12:30 час

 

 

 

 

5 тур, субота 29 червня 2019 року

Час

                                                         Команди

Рахунок

 

10:00 час

 

 

 

 

11:15 час

 

 

 

 

12:30 час

 

 

 

 

6 тур, субота 06 липня 2019 року

Час

                                                         Команди

Рахунок

 

10:00 час

 

 

 

 

11:15 час

 

 

 

 

12:30 час

 

 

 

 

7 тур, субота 13 липня 2019 року

Час

                                                         Команди

Рахунок

 

10:00 час

 

 

 

 

11:15 час

 

 

 

 

12:30 час

 

 

 

 

8 тур, субота 20 липня 2019 року

Час

                                                         Команди

Рахунок

 

10:00 час

 

 

 

 

11:15 час

 

 

 

 

12:30 час

 

 

 

 

27-28 липня (субота-неділя) 2019 року вихідні дні. Можливі догравання ігор.

 

9 тур, субота 03 серпня 2019 року

Час

                                                         Команди

Рахунок

 

10:00 час

 

 

 

 

11:15 час

 

 

 

 

12:30 час

 

 

 

 

10 тур, субота 10 серпня 2019 року

Час

                                                         Команди

Рахунок

 

10:00 час

 

 

 

 

11:15 час

 

 

 

 

12:30 час