Підсумки жеребкування відбору Першої/Другої ліг

  ЧЕМПІОНАТ м.Києва з ПЛЯЖНОГО ФУТБОЛУ 2019 року

ВІДБІР Перша/Друга Ліга

Група «В»

 

Команди

1

2

3

4

5

6

7

8

1

Трансбуд

    Х

 

 

 

 

 

 

 

2

DYNAMIKA

 

    Х

 

 

 

 

 

 

3

ЧШ-Академика

 

 

   Х

 

 

 

 

 

4

Kyiv United

 

 

 

    Х

 

 

 

 

5

BudmonsteR

 

 

 

 

    Х

 

 

 

6

Анреал-Atrix

 

 

 

 

 

Х

 

  

7

Франс УА

 

 

 

 

 

 

Х

  

8

АиФ.ua

 

 

 

 

 

 

 

   Х

Група «С»

 

Команди

1

2

3

4

5

6

7

8

1

Метробуд

    Х

 

 

 

 

 

 

 

2

GRIFFIN-2

 

    Х

 

 

 

 

 

 

3

Check Point

 

 

   Х

 

 

 

 

 

4

SC Vikings

 

 

 

    Х

 

 

 

 

5

MAXteam

 

 

 

 

    Х

 

 

 

6

Lifecell

 

 

 

 

 

Х

 

  

7

Агромат

 

 

 

 

 

 

Х

  

8

DYNAMIKA-Union

 

 

 

 

 

 

 

   Х

Розклад матчів:

1 тур

1-8

2-7

3-6

4-5

2 тур

7-1

8-6

2-5

3-4

3 тур

1-6

7-5

8-4

2-3

4 тур

5-1

6-4

7-3

8-2

5 тур

1-4

5-3

6-2

7-8

6 тур

3-1

4-2

5-8

6-7

7 тур

1-2

3-8

4-7

5-6

 

 

 

 

 

 

 

Календар матчів:

1 тур, субота 01 червня 2019 року

Час

                                                         Команди

Рахунок

36

13:00

 

 

 

37

14:00

 

 

 

38

15:00

 

 

 

 

1 тур, неділя 02 червня 2019 року

Час

                                                         Команди

Рахунок

31

10:00

 

 

 

32

11:00

 

 

 

33

12:00

 

 

 

34

13:00

 

 

 

35

14:00

 

 

 

2 тур, субота 08 червня 2019 року

Час

                                                         Команди

Рахунок

44

13:00 

DYNAMIKA-Union

Lifecell

 

45

14:00

GRIFFIN-2

MAXteam

 

46

15:00 час

Check Point

SC Vikings

 

2 тур, неділя 09 червня 2019 року

Час

                                                         Команди

Рахунок

39

10:00

Франс Уа

Трансбуд

 

40

11:00

АиФ.ua

Анреал Atrix

 

41

12:00

DYNAMIKA

BudmonsteR

 

42

13:00

ЧШ-Академика

Kyiv United

 

43

14:00

Агромат

Метробуд

 

3 тур, субота 15 червня 2019 року

Час

                                                         Команди

Рахунок

52

13:00

Агромат

MAXteam

 

53

14:00

DYNAMIKA-Union

SC Vikings

 

54

15:00

GRIFFIN-2

Check Point

 

3 тур, неділя 16 червня 2019 року

Час

                                                         Команди

Рахунок

47

14:00

Трансбуд

Анреал-Atrix

 

48

15:00

Франс Уа

BudmonsteR

 

49

16:00

АиФ.ua

Kyiv United

 

50

17:00

DYNAMIKA

ЧШ-Академика

 

51

18:00

Метробуд

Lifecell

 

4 тур, субота 22 червня 2019 року

Час

                                                         Команди

Рахунок

60

13:00

Lifecell

SC Vikings

 

61

14:00

Агромат

Check Point

 

62

15:00

DYNAMIKA-Union

GRIFFIN-2

 

4 тур, неділя 23 червня 2019 року

Час

                                                         Команди

Рахунок

55

14:00

BudmonsteR

Трансбуд

 

56

15:00

Анреал-Atrix

Kyiv United

 

57

16:00

Франс Уа

ЧШ-Академика

 

58

17:00

АиФ.ua

DYNAMIKA

 

59

18:00

MAXteam

Метробуд

 

5 тур, субота 29 червня 2019 року

Час

                                                         Команди

Рахунок

68

13:00

MAXteam

CheckPoint

 

69

14:00

Lifecell

GRIFFIN-2

 

70

15:00

Агромат

DYNAMIKA - Union

 

5 тур, неділя 30 червня 2019 року

Час

                                                         Команди

Рахунок

63

10:00

Трансбуд

Kyiv United

 

64

11:00

BudmonsteR

ЧШ-Академика

 

65

12:00

Анреал-Atrix

DYNAMIKA

 

66

13:00

Франс Уа

АиФ.ua

 

67

14:00

Метробуд

SC Vikings

 

6 тур, субота 06 липня 2019 року

Час

                                                         Команди

Рахунок

76

13:00

SC Vikings

GRIFFIN-2

 

77

14:00

MAXteam

DYNAMIKA - Union

 

78

15:00

Lifecell

Агромат

 

6 тур, неділя 07 липня 2019 року

Час

                                                         Команди

Рахунок

71

10:00

ЧШ-Академика

Трансбуд

 

72

11:00

Kyiv United

DYNAMIKA

 

73

12:00

BudmonsteR

АиФ.ua

 

74

13:00

Анреал-Atrix

Франс Уа

 

75

14:00

CheckPoint

Метробуд

 

7 тур, субота 13 липня 2019 року

Час

                                                         Команди

Рахунок

84

13:00

Check Point

DYNAMIKA-Union

 

85

14:00

SC Vikings

Агромат

 

86

15:00

MAXteam

Lifecell

 

7 тур, неділя 14 липня 2019 року

Час

                                                         Команди

Рахунок

79

14:00

Трансбуд

DYNAMIKA

 

80

15:00

ЧШ-Академика

АиФ.ua

 

81

16:00

Kyiv United

Франс Уа

 

82

17:00

BudmonsteR

Анреал-Atrix

 

83

18:00

Метробуд

GRIFFIN-2

 

***