Підсумки жеребкування Вищої ліги

ЧЕМПІОНАТ м.Києва з ПЛЯЖНОГО ФУТБОЛУ 2019 року

Вища Ліга

Номери команд після жеребкування: 

1

VIT

2

GRIFFIN

3

Альтернатива

4

Artur music

5

Євроформат

6

Київміськбуд

Турнірна таблиця-шахматка:

 

Команди

1

2

3

4

5

6

1

VIT

    Х

 

 

 

 

 

2

Artur music

 

    Х

 

 

 

 

3

GRIFFIN

 

 

   Х

 

 

 

4

ФК Альтернатива

 

 

 

    Х

 

 

5

Євроформат

 

 

 

 

    Х

 

6

Київміськбуд

 

 

 

 

 

   Х

Розклад матчів ліги:

Перше коло

1 тур

1-6

2-5

3-4

2 тур

5-1

6-4

2-3

3 тур

1-4

5-3

6-2

4 тур

3-1

4-2

5-6

5 тур

1-2

3-6

4-5

 

 

 

 

 

 

Друге коло

1 тур

6-1

5-2

4-3

2 тур

1-5

4-6

3-2

3 тур

4-1

3-5

2-6

4 тур

1-3

2-4

6-5

5 тур

2-1

6-3

5-4

 

 

 

 

 

 

Календар:

1 тур, субота 15 червня 2019 року

Час

                                                         Команди

Рахунок

1

16:00 час

VIT

Київміськбуд

 

2

17:15 час

Artur music

Євроформат

 

3

18:30 час

GRIFFIN

ФК Альтернатива

 

2 тур, неділя 16 червня 2019 року

Час

                                                         Команди

Рахунок

4

11:00 час

Євроформат

VIT

 

5

12:15 час

Київміськбуд

ФК Альтернатива

 

6

13:30 час

Artur music

GRIFFIN

 

3 тур, субота 22 червня 2019 року

Час

                                                         Команди

Рахунок

7

16:00 час

VIT

ФК Альтернатива

 

8

17:15 час

Євроформат

GRIFFIN

 

9

18:30 час

Київміськбуд

Artur music

 

4 тур, субота 29 червня 2019 року

Пляжні ігри у Мінську. Якщо викликається 2 або більше гравців у Збірну – перенос гри на резервний день 14.07.2019. Пари команд, які грають тур – будуть зміщені у часі, щоб не було «вікон» між іграми.

Час

                                                         Команди

Рахунок

10

16:00 час

GRIFFIN

VIT

 

11

17:15 час

ФК Альтернатива

Artur music

 

12

18:30 час

Євроформат

Київміськбуд

 

5 тур, субота 06 липня 2019 року

Євроліга. Відбірковий турнір. Якщо викликається 2 або більше гравців у Збірну – перенос гри на резервний день 21.07.2019. Пари команд, які грають тур – будуть зміщені у часі, щоб не було «вікон» між іграми.

Час

                                                         Команди

Рахунок

13

16:00 час

VIT

Artur music

 

14

17:15 час

GRIFFIN

Київміськбуд

 

15

18:30 час

ФК Альтернатива

Євроформат

 

6 тур, субота 13 липня 2019 року

Час

                                                         Команди

Рахунок

16

16:00 час

Київміськбуд

VIT

 

17

17:15 час

Євроформат

Artur music

 

18

18:30 час

ФК Альтернатива

GRIFFIN

 

4 тур (резервний день), неділя 14 липня 2019 року

Час

                                                         Команди

Рахунок

10

11:00 час

GRIFFIN

VIT

 

11

12:15 час

ФК Альтернатива

Artur music

 

12

13:30 час

Євроформат

Київміськбуд

 

7 тур, субота 20 липня 2019 року

Час

                                                         Команди

Рахунок

19

16:00 час

VIT

Євроформат

 

20

17:15 час

ФК Альтернатива

Київміськбуд

 

21

18:30 час

GRIFFIN

Artur music

 

5 тур (резервний день), неділя 21 липня 2019 року

Час

                                                         Команди

Рахунок

13

11:00 час

VIT

Artur music

 

14

12:15 час

GRIFFIN

Київміськбуд

 

15

13:30 час

ФК Альтернатива

Євроформат

 

8 тур, субота 27 липня 2019 року

Час

                                                         Команди

Рахунок

22

16:00 час

ФК Альтернатива

VIT

 

23

17:15 час

GRIFFIN

Євроформат

 

24

18:30 час

Artur music

Київміськбуд

 

9 тур, субота 03 серпня 2019 року

Час

                                                         Команди

Рахунок

25

16:00 час

VIT

GRIFFIN

 

26

17:15 час

Artur music

ФК Альтернатива

 

27

18:30 час

Київміськбуд

Євроформат

 

10 тур, субота 10 серпня 2019 року

Час

                                                         Команди

Рахунок

28

16:00 час

Artur music

VIT

 

29

17:15 час

Київміськбуд

GRIFFIN

 

30

18:30 час

Євроформат

ФК Альтернатива