Україна переграла Іспанію 6-4 та достроково вийшла у півфінал !!!

Матч 2 туру для України був надважливим після того, як ми дізналися, що росіяни поступилися Італії і втратили шанси вийти з групи.

І ми розпочали потужно – вже на другій хвилині шалений індивідуальний прохід Олександра Корнійчука,який як танк пройшов кількох суперників, завершився відкритим рахунком на нашу користь. А на початку другого тайму Олег Зборовський з добивання зробив цифри на табло 2-0.

Але іспанці не тільки нас наздогнали, а і вийшла вперед – Дона забив дальнім ударом, Хаві Торрес пілся пасу Дони виконав класну бісіклету, а Давід Наварро на 20-ій хвилині зробив рахунок 3-2 вже на користь Іспанії.

Одразу ж свою майстерність продемонстрував наш капітан Ігор Борсук, який більярдним ударом у нижній кут зрівняв результат – 3:3!

На старті третього тайму Роман Пачев знову вивів Україну вперед, але голкіпер іспанців Дона нас вдруге засмутив воротарським голом, і знову нічия – 4:4!

Але українці показали характер та жагу до перемоги, а Роман Пачев був просто нестримним! На 30-ій хвилині він після перепасування з Андрієм Борсуком забив дуже важливий м’яч, а крапку у грі фантастично красивими боковими ножицями (після навісу Пачева) поставив Борсук-молодший!

6:4 – Україна перемагає Іспанію, набирає 4 очки у групі Б, та достроково виходить у півфінал Європейських Ігор, адже перед цим Росія поступилася Італії 2:4.

***

У четвер 27 червня у заключному третьому турі групового раунду Україна і Росія зіграють о 15:30, а Італія та Іспанія о 18:00 в очній битві визначать володаря другої перепустки у півфінал від групи Б.

Відзначимо, що у групі А на першу сходинку після перемоги у серії пенальті над Швейцарією піднялася Білорусь, а втратили шанси на вихід з групи румуни з двома поразками. У 3 турі о 14-00 румуни зіграють проти швейцарців, а о 18-00 білоруси зустрінуться з португальцями.

1 Білорусь 2 1 1 0 11-6 +5 4
2 Португалія 2 1 0 1 9-5 +4 3
3 Швейцарія 2 0 1 1 8-6 +2 2
4 Румунія 2 0 0 2 3-14 -11 0

***

Щодо трансляції! Ситуація така сама, як і раніше. Матч Україна - Росія у запису покаже канал НТН (23:45). А у прямому ефірі знову йдемо за посиланнями, які були і вчора. Цей матч можливо покаже телеканал "Білорусь 2" (посилання - http://tivix.co/235-belarus-2.html ). Але знову можливі перемикання на інші види, де будуть фінали. Так що, гарантії прямого ефіру нашого матчу на "Білорусь 2" немає ніякої.