Україна перемогла Білорусь 5-2 та вийшла у стиковий матч до Сан-Дієго!!!

У іспанському Салоу завершився європейського відбірний турнір на Всесвітні пляжні ігри-2019. У матчі за п'яте місце збірна України перемогла команду Білорусі з рахунком 5:2 та зберігла шанси поїхати у Сан-Дієго.

Українці завдяки голам Юрія Щериці зі штрафного і Дмитра Войтенко з дальної дистанції забезпечили собі перевагу +2 вже в першому періоді.

На 21-ій хвилині Максим Войток прийняв дальню передачу від нашого голкіпера Андрія Неруша та красивою бісіклетою зробив рахунок 3:0 на нашу користь. Але білоруси не здавалися. Дубль Ігоря Бріштеля на старті третього періоду відродив інтригу в матчі, проте україні відреагували моментально.

Максим Войток використав передачу Костянтина Макєєва та шикарним ударом від правої бокової відзначився дублем - 4:2. А крапку у грі поставив наш форвард Олег Зборовський, який скористався пасом на хід від Пачева (Роман перед цим обікрав Вадима Бокача).

П'яте місце дає збірній України право взяти участь у стиковому матчі за перепустку на Всесвітні пляжні ігри з командою з Південної Америки. Де і коли відбудеться такий матч, BSWW оголосить пізніше!

А цей відбірний турнір в Салоу вигрла збірна Росії, яка у фінальному матчі переграла Іспанію 5:4. Третє місце посіла Італія, яка здолала Швейцарію 6:4. На сьомій позіції фінішували португальці, які в останньому матчі переграли Францію 6:3.