Україна перемогла Італію в серії пенальті на старті Ігр у Мінську

Збірна України з перемоги стартувала на ІІ Європейських Іграх у мінську, перегравши Італію у серії пенальті.

Сам матч стартував для нас не дуже приємно - незважаючи на нашу перевагу і моменти, на 11-ій хвилині Корозініті "намалював" пенальті і сам його реалізував - 0:1. А у середині другого тайму Джентілін подвоїв перевагу італійців.

Повернув Україну в гру Роман Пачев, який реалізував штрафний - 1:2. Але за дві хвилини Габі Горі вдало підставився і заробив штрафний, з якого не промахнувся - 1:3.

А за пару хвилин наш голкіпер Андрій Неруш дальнім пострілом з рикошетом вразив італійські ворота, і ми знову наблизилися до суперників.

У третьому таймі Дмитро Медвідь забив і Україна наздогнала Італію, проте Зурло на 30-ій хвилині знову вивів свою команду вперед.

Врятував же наших Роман Пачев - після його голу знову була нічия - 4:4, більш того він міг принести Україні перемогу в основний час, але на останніх секундах з добивання його удар потягнув Дель Местре.

Все вирішилося у серії пенальті, де героєм став Віталій Сидоренко. На четвертій серії ударів Микола Костенко "пересмикнув" наших воротарів - замість Неруша вийшов Сидоренко, який потягнув удар Сімоне Марінаї!

В іншому матчі нашої групи Б Іспанія у додатковий час здолала Росію, і таким чином після стартового туру у Іспанії 2 очки, у України один бал, а Італія з Росією без очок.

Команда І ПРМ Д.Ч./ПЕН ПОР З-П РІЗН О
1 Іспанія 1 0 1 0 5-4 +1 2
2 Україна 1 0 1 0 4-4 0 1
3 Італія 1 0 0 1 4-4 0 0
4 Росія 1 0 0 1 4-5 -1 0

***

У групі А в перший день Португалія програла у додатковий час Швейцарії 1:3, а Білорусь розбила Румунію 6:1.

У середу 26 червня о 18:00 Україна у 2 турі зіграє проти Іспанії!

Щодо трансляції! Ситуація така сама, як і вчора. Цей матч у запису (23:45) покаже канал НТН. А у прямому ефірі знову йдемо за посиланнями, які були і вчора. Цей матч наживо покаже телеканал "Білорусь 2" (посилання - http://tivix.co/235-belarus-2.html ).