Україна побила Швейцарію 7:5, програючи 0:3 на старті матчу!!!

Збірна Україна здобула неймовірну вольову перемогу над командою Швейцарії та на мажорній ноті стартувала на відборі Євроліги у Назаре!

Вже на першій секунді гри наші пропустили після вводу швейцарцями м’яча з центру та влучного удару Борера. За 30 секунд Борер подвоїв рахунок, а ще через пару хвилин Ноель Отт реалізував штрафний – 0:3! Одначе, наша команда не розсипалася, і Юрій Щериця та Роман Пачев класними ударами ще до першої перерви скоротили відстань до мінімуму – 2:3.

Друга третина вийшла нуднуватою, а ось у третьому таймі українці заробили два штрафних, а Щериця і Костянтин Макеєв здорово їх реалізували – так ми вже були попереду 4:3!

Але і швейцарці проявили характер, а Деян Станкович своїм дублем повернув перевагу наших суперників – 5:4.

Проте Україна неймовірно провела останні хвилини матчу – Макеєв знову реалізував штрафний, тепер вже від лівої бокової, потім Костя забив шикарний гол після сольного проходу, а поставив крапку Щериця!

7:5 – ми здобуваємо прекрасну вольову перемогу, відіграючись з 0:3, і наближаємося до Суперфіналу Євроліги 2019!

У суботу, 6 липня Україна у 2 турі своєї групи о 21:30 за київським часом зіграє проте свіжоспічених переможців Європейських Ігор португальців!

Португалія в іншому матчі нашої групи 1 провела не дуже виразний матч, хоча і перемогла з рахунком 3:1 Польщу.

У групі 2 Іспанія переграла Туреччину 6:2, а Росія лише у серії пенальті взяла один пункт у матчі проти Азербайджану (3:3 – основний час).