Україна прикро залишилася без медалей Європейських Ігор 2019

Збірна Україна дуже прикро залишилася без медалей ІІ Європейських Ігор у Мінську, програвши в матчі за третє місце Швейцарії 4-5. Ми чотири рази виходили вперед по ходу гри (двічі забивав Андрій Борсук, окрім нього Костянтин Макєєв та Ігор Борсук), але швейцарці кожного разу нас наздоганяли.

Неприємна для нас розв'язка настала за хвилину до завершення основного часу, коли Деян Станкович вразив наші ворота.

Ми вийшли з групи смерті, але сил у вирішальних матчах нашій збірній не вистачило - ми пропустили в півфіналі з португальцями за кілька секунд до завершення додаткового часу, а після цього втратили бронзу і у грі проти Швейцарії...

У понеділок збірна України повертається у Київ, а вже у середу вирушить до Португалії на першій в цьому сезоні відбірний етап Єврполіги 2019.

***

А переможцем ІІ Європейських Ігор стала команда Португалії, яка у фінальному матчі розгромила Іспанію 8:3, програючи після першого тайму 0:2.