Збірна України поступилася Росії 2-7 і продовжить боротьбу за 5 місце у Салоу

2-7...
На жаль, це було без шансів.
Одразу в наші ворота почало залітати, а ми відповіли двома голами, коли було вже 0-6.

У першому періоді дубль оформив Дмітрій Шишин, одразу ж по перерві Кірілл Романов довів перевагу до "плюс три", а класний гол Юрія Крашеніннікова і ще два м'ячі Шишина практично позбавили Україну шансів на успіх - 0:6.

До кінця другого періоду ми змогли двічі засмутити Максима Чужкова - Андрій Неруш провів воротарський гол зі своєї половини, а Максим Войток здорово пробив з розвороту.

Але більшого українцям не вдалося. А підсумковий результат в третьому періоді встановив Папоротний, який реалізував штрафний з центру поля.

Збірна Росії завдяки цій перемозі гарантувала собі участь в перших Всесвітніх пляжних іграх, які пройдуть в Сан-Дієго в жовтні 2019 року. У півфіналі турніру в Салоу росіяни зіграють зі швейцарцями. А Україна у суботу о 17:00 зіграє в матчі за 5-8 місця з командою Португалії, яка вчора поступилася Швейцарії 4-5.

Що, сказати, дуже сумно. В матчі з росіянами була дуже помітна різниця у рівні підготовки. Наразі ми ще "не у сезоні"...

Але, наші молодці! Билися до останнього. І тепер потрібно побитися на 5 місце на турнірі. У регламенті значиться, що 5 місце від Європи зіграє перехідний матч з командою з іншого континенту.

Тож, потрібно боротися далі... Не падаємо духом!