Подписка на RSS - Euro Winners Cup

«Артур Мьюзик» громит чехов 14:0 в стартовом матче Euro Winners Cup!

«Артур Мьюзик» громит чехов 14:0 в стартовом матче Euro Winners Cup!

Киевский «Артур Мьюзик» с победы начал свои выступления на Кубке европейских чемпионов по пляжному футболу, который 26 мая стартовал в Португалии. В первом матче квалификационного раунда Euro Winners Cup 2017 наша команда разгромила чешский клуб «Босниа Онлайн» с невероятным счетом - 14:0 (5:0, 5:0, 4:0)!

У наших забивали: Олег Зборовский (3), Виталий Сидоренко (2), Иван Глуцкий (2), Сандро Спакка (2), Егор Еремеев (3), Вадим Бокач (1) и Андерсон Лима (1).

В другом матче группы «А» квалификационного раунда российская «Дельта» разбила французов из команды «Литтораль-Дюнкерк» со счетом 9:1.

В субботу, 27 мая в 21:00 по киевскому времени «Артур Мьюзик» сыграет против "Литтораль-Дюнкерк", а ранее «Дельта» встретится с чехами из «Босниа Онлайн».

Пресс-служба КАПФ

"Артур Мьюзік" у попередньому раунді Euro Winners Cup зіграє проти росіян, французів та чехів

"Артур Мьюзік" у попередньому раунді Euro Winners Cup зіграє проти росіян, французів та чехів

У понеділок, 10 квітня, в штаб-квартирі Міжнародної організації пляжного футболу (BSWW) в Барселоні відбулась церемонія жеребкування попереднього етапу Кубка європейських чемпіонів з пляжного футболу, який пройде в Назаре (Португалія) з 26 по 28 травня.

Віце-чемпіони України зі столичного клубу "Артур Мьюзік" потрапили у групу "А", де їх суперниками будуть російська команда "Дельта" /Саратов/, французьский клуб "Дюнкерк" та команда "Боснія Онлайн Тепліце" з Чехії.

Нагадаємо, що тільки переможці кожного квартету отримають перепустки в основну стадію змагань Євро Віннерс Кап

Склади всіх груп попереднього раунду:

Група А: "Артур Мьюзік" (Київ, Україна), "Дельта" (Росія), "Дюнкерк" (Франція), "Боснія Онлайн Теплице" (Чехія);

Група В: "Бенфіка де Луріш" (Португалія), "Спартак" (Росія), "Наполі Патрон" (Греція), "Ростокер Роббен" (Німеччина);

Група С: "Локомотив" (Росія), "Віторія" (Португалія), "Кольбуди" (Польща), "Де-Панне" (Бельгія);

Група D: "Дьйондьеш" (Угорщина), "Віла Франка ду Росаріо" (Португалія), ЦСКА (Росія), "Лансінгерланд" (Нідерланди);

Група Е: "Лодзь" (Польща), "Амігос да Пас" (Португалія), "Сіті" (Росія), "Портсмут" (Англія);

Група F: "Вітоблспорт" (Білорусь), "Насьональ де Мадейра" (Португалія), "Леванте" (Іспанія), "ЗЕП/Фореверс" (Латвія);

Група G: "Бала Азул" (Іспанія), "Белененсеш" (Португалія), "Монпелье Еро" (Франциія), "Аланьяспор" (Туреччина)

Страницы