Героїчний подвиг NC Beachsoccer-Євроформат, Сервіт – переможець Вищої Ліги та 12 голів від Дачників.

Субота

Третя Ліга

Sensum – ЧША – 7:5

Бенефіс Олександра Шуфрича майже вдався. Натхненник ЧША в звітному матчі зіграв максимально, даруйте за тавтологію, натхненно, проте вирвати перемогу це не допомогло. Разом з Дзисюком вони створили вбивчий дует, який, власне кажучи, і організував усі п’ять голів ЧША. Інше питання, що «адвокати» в цей раз продемонстрували свій найкращий збір в сезоні, тому у будь-який момент часу мали можливість корегувати свою гру. Більше того, приємною несподіванкою для Sensum стала результативність Лазарєва, який в звітному матчі оформив хет-трик, забивши ледь не половину голів своє команди. «Адвокати» в фіналі!

Друга Ліга

BSC AramisCheck Point – 4:6

АБтП – Rezult – 4:3

Lifecell – ФК Дачники – 2:12

BSC Aramis і Check Point на наш погляд були, мабуть, найбільш непередбачуваною парою в Другій Лізі в цей день. Амбіційний проект Шимонів набирав хід протягом сезону, підійшовши до матчу з одним з найдосвідченіших колективів КАПФ у відмінній формі. Але досвід є досвід. Рахно (дубль) і компанія максимально потужно провели саме перші два тайми (3:1 і 1:0), зробивши заздалегідь непогану перевагу, що у підсумку призвело до перемоги. Так, безумовно, «араміси» увімкнулися у третьому таймі, забивши три голи за три хвилини, але голи Клименка і Шуляковського звели їх намагання нанівець.

Здавалося, що АБтП не зможе впоратися з величезною активністю Андрія Васильківського, який вже у першому таймі оформив дубль у ворота цієї команди на що суперник відповів голом Сачка. Далі  більше. На останній секунді другого тайму Сорочан робить рахунок 3:1 і здається, що саме Rezult проходить у фінал. Але, як люблять у голлівудських блокбастерах, у третьому таймі в складі АБтП знаходиться свій супергерой. Сачок забиває ще двічі, а Білик (перед цим) забиває дальнім ударом від власних воріт! Камбек і фінал для АБтП.

Чесно кажучи, ми не очікували від Lifecell такого результату в матчі с Дачниками. Можна, звичайно, програти, але не з таким же результатом. Рахунок 4:0 на користь Дачників був на табло вже на 8-й хвилині матчу. Звичайно, навіть в такій ситуації теоретично можна розраховувати на камбек, але в цей день все було проти Lifecell: реалізація, гра в захисті та, звичайно, сила суперника, який проводив найкращу гру в сезоні. Дачники не помітили своїх опонентів. Зубенко оформив хет-трик, а Пилипенко, Варениця і Яцеко забили по два голи!

Вища Ліга

NC BeachsoccerVIT – 6:2 (за третє місце)

ФК Альтернатива – Сервіт – 2:3 (фінал)

NC Beachsoccer став найбільш незручним суперником для VIT в цьому сезоні. Команди зустрічалися три рази і в усіх цих матчах перемогу неодмінно здобували гравці NC Beachsoccer. Якщо цитувати нашу думку в анонсі звітного туру, то ми завдавали питання: чи зможе NC Beachsoccer залишити Максима Войтка без забитого голу? Ні, не вдалося! Макс знову забив, але цього разу лише раз, але цього вистачило, аби стати найкращим бомбардиром Вищої Ліги з 12-ма голами. Друге питання лунало наступним чином: як зупинити Зборовського? Відповідь: ніяк. Найбільш повітряний гравець ліги знову оформив дубль. Більше того, VIT провалив другий і третій тайм, синхронно пропустивши по два голи. Як наслідок, бронза йде до NC Beachsoccer.

Фінал вийшов таким, яким ми і очікували. Команди грали доволі обережно, але при цьому моментів у звітному протистоянні вистачало. Вже на 11-й хвилині матчу Щериця підтвердив статус найбільш забивної команди ліги, відкривши рахунок у матчі. Проте пропущений «гол в роздягальню» зовсім не зламав підопічних Костенка. Навпаки, хлопці вийшли на другий тайм зарядженими, а президент Альтернативи Валерій Чернєв зрівняв рахунок, скориставшись помилкою суперника вже через 3 хвилини після початку другої половини гри – 1:1.

Проте драматичності у гру додав Іван Глуцький. Саме з Альтернативою Іван доходив до фіналу чотирьох Кубку України з футзалу, і саме він у звітному матчі оформив дубль, який, по суті, приніс Сервіту чемпіонство. Кібиш в кінці матчу один м’яч відіграв, але цього для того аби змінити хід гри не вистачило. 3:2 – Сервіт новий чемпіон Києва!

Неділя

Перша Ліга

2-Т – Griffin-2 – 6:3

BudmonsterVIT-2 – 3:2

Про усі події, які відбувалися у матчах Першої Ліги найкраще підходять слова «то бачити треба». І дійсно звітний тур вийшов, мабуть, найбільш непередбачуваним з часів розподілення команд на дивізіони.

Одразу дві команди, які на двох програли в цьому сезоні один матч (та й той в додатковий час), вилетіли з боротьби за чемпіонство.

VIT-2 поступився «монстрам», не реалізувавши купу класних нагод. Та й, будемо відверті, відсутність Марійка та Самойленка позначилася на атакуючих діях цього колективу, адже обидва гравці у звітному сезоні точно були серед головних дійових осіб своєї команди. Але був ще й інший фактор: фактор Макаєва. Наставник «монстрів» провів просто видатний матч, в якому двічі засмутив своїх опонентів, що в підсумку стало ключовим у звітному протистоянні.

Griffin-2, в свою чергу, привіз найсильніший склад (за виключенням відсутності Смоловика), однак зупинити машину, яка набрала просто шалений темп під назвою «2-Т», їм не вдалося. І це не зважаючи навіть на той факт, що Пантелейчук відкрив рахунок вже на 2-й хвилині матчу. Проте, по-перше, Петров, класним дальнім ударом від власних воріт, майже миттєво його зрівняв, то ж отримати психологічну перевагу на початку гри не вдалося. Нам здалося, що, мабуть, головною причиною перемоги підопічних Мельника, як би банально це не звучало, була класна реалізація власних моментів. Griffin-2, в свою чергу, не зіграв на 100%, а Олексій Іллічов, який неодноразово самотужки здобував перемоги для своєї команди, цього разу забив всього лише раз.

FC Dynamika – Метробуд – 3:1

VPK Fiteat – Viatec – 2:5

З одного боку, результати вийшли доволі прогнозовані. Метробудівці підходили до гри з «динамічними» далеко не в найкращій формі і, мабуть, не в найкращому психологічному стані, адже сезон «метробудівці» провели далеко не на тому рівні, який ми очікували побачити.

Однак гра вийшла бойова, про що свідчать 6 жовтих і одна червона картка. «Метробудівці» доволі швидко відігралися після голу, пропущеному у другому таймі від Бровка (відзначився Барановський), однак на третій тайм сил залишилося менше, тому й недивно, що Харін і Лозгачов ще по одному разу відзначилися у воротах своїх опонентів.

VPK Fiteat приїхав на матч без цілої когорти важливих для команди гравців: Цебенка, Бєспалова, Колеснікова, Білика та інших. Хоча перші два тайми провів на рівних з більш досвідченим опонентом, закінчивши їх внічию. Але у третьому таймі Viatec увімкнувся на повну, відвантаживши у ворота суперника чотири голи. Особливо це стосується нашого граючого оператора Баннікова, який вдруге в сезоні оформив дубль!

Третя Ліга

МФА – NC Beachsoccer-Євроформат – 2:3

Union DynamikaMAXteam – 7:6

Що ви знаєте про героїв, якщо не бачили гру у виконанні квартету NC Beachsoccer-Євроформат? Ви правильно все прочитали – саме квартету. Адже хлопці приїхали на гру проти МФА вчотирьох. Хлопці грали, як в останнє. Самовіддано, впевнено, а головне, що за себе і того хлопця. Парадоксально, але, мабуть гра проти МФА стала найкращою для NC Beachsoccer-Євроформат в цьому сезоні. Новицький забив двічі, Величко піймав кураж у воротах, а команда Андрія Сусла виявилася просто неготовою до такого подарунку…

В дуелі Union Dynamika – MAXteam глядачі побачили одразу 13 забитих голів! Це була справжня гольова перестрілка. Дудар проти Погосова. Саме так можна було охарактеризувати частину цього протистояння, адже обидва найкращих бомбардири цих команд синхронно оформили хет-трик. Проте перевагою Владислава Погосова був той факт, що його партнери трохи краще реалізовували свої моменти ніж суперник. Причому краще рівно на один м’яч. «Динамічні» виходять в фінал, а MAXteam, який під кінець сезону почав демонструвати класну гру, нажаль, поступається в один м’яч.