NC Beachsoccer - історія успіху! Шлях довжиною в 18 років

 

Традиції які бездоганно сучасні.

Незалежно від умов або обставин, чи йде мова про спорт, життя або бізнесу, ключові риси великих чемпіонів однакові. Вони думають, працюють і живуть інакше, ніж всі інші. Але розвинути в собі чемпіонські риси характеру може кожен.

З'явився новий чемпіон з пляжного футболу 2021році - команда «NC Beachsoccer»?

Абсолютно вірно, однак, чемпіон новий, але почерк нам відомий, а саме…

Протягом 18 років свого розвитку, пляжні футбольні клуби «Нова Ера» та «Євроформат» завжди намагались використовувати комплексні підходи і одночасно впроваджувати унікальні рішення в створенні нової концепції розвитку пляжного футболу в Україні. Саме в 2020 році, продовжуючи розвиток прийнятих стандартів та цінностей, бере свій початок перший в Україні спортивний проект «НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ ПЛЯЖНИХ ФУТБОЛІСТІВ». 

 

«NC Beachsoccer» це не просто команда - це новий спортивний проект, який закладає новітню концепцію розвитку сучасного пляжного футболу в Україні. Проект, який уособлює собою найсильніше почуття жаги до спорту – любов до пляжного футболу, невтомне бажання приділяти йому час і сили, власні почуття і весь спектр емоційних переживань.

 

Проект об'єднав людей, які творили історію українського пляжного футболу. Це президент команди Володимир Литвищенко, тренер Сергій Боженко, гравці Андрій Євдокимов та Максим Назаренко. Це справжні майстри своєї справи за роки невтомної праці у світі спорту отримали досвід, який в сьогоденні неможливо повністю оцінити: досвід професійних гравців та глибокі знання цілої низки спортивних дисциплін. Це професіонали тренерського мистецтва і тільки їм підвладна внутрішня мотивація, відчуття нагальної необхідності і можливості передачі власного футбольного досвіду гравцям. Тут враховують все: колосальні можливості для молодих гравців команди Артема Криворучко, Олега Щитника, Віктор Новицький, Сергій Бабюк, Владислав Парубець, розкрити свої таланти на полі і стати кращими вже сьогодні, а також відомих гравців Олег Зборовський, Микола Литовка, Тарас Коваленко, Максим Хижняк, які передаючи свій досвід, зміцнюють основу українського пляжного футболу майстерністю класичної гри.

Проект представляє унікальний в своєму роді клуб з пляжного футболу, в якому організовано професійний тренувальний процес команд: команди юніорів, команди гравців високої кваліфікації. 

«NC Beachsoccer» - це команда вищої спортивної майстерності. Вона сформована з прогресивного та ретельно відібраного особового складу, тренувальний процес якого враховує передовий досвід розвитку пляжного футболу в світі. Команда зберегла унікальну культуру українського футболу, ефективно використовуючи новітні ідеї експертів світового рівня. 

НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ ПЛЯЖНИХ ФУТБОЛІСТІВ – це модель майбутнього розвитку пляжного футболу в Україні, в структурі якої відображенні відповіді на наступні питання: *Чому ми існуємо? *Як ми поводимося? *Що ми робимо? *Як ми досягаємо успіху? *Що найважливіше для нас саме зараз?

 

 

Тренер команди Сергій Боженко в нинішній час один з найтитулованіших гравців та тренерів з пляжного футболу в Україні. П'ятиразовий чемпіон України. В складі збірній України переможець та призер Чемпіонату Європи, учасник трьох чемпіонатів світу ФІФА, відповів на запитання:

  1. Чому ми існуємо?  Ми існуємо тому, що віримо: Збірній України з пляжного футболу потрібно більше успішних футболістів.
  2. Як ми поводимося? Ми переймаємося справою власного життя; ми скромні і емоційно сприйнятливі.
  3. Що ми робимо?  Ми створюємо умови і надаємо можливості нашим гравцям, які хочуть грати ефективніше в пляжний футбол.
  4. Як ми досягнемо успіху? Ми відрізняємося від інших тому, що надаємо високоякісні послуги у сфері тренувального процесу. Ми беремо до уваги  отриманий передовий досвід розвитку пляжного футболу в Європі. Проте, в той же час, зберігаємо свою унікальну культуру і одночасно ефективно використовуємо новаторські рішення експертів світового рівня.