Офіційні м'ячі КАПФ сезону 2019 - BSWW і ADIDAS

Шановні друзі!

Київська асоціація пляжного футболу йде на зустріч командам, які будуть виступати на Євро Віннерс Кап 2019, а також збірній України та АПФУ і оголошує, що у цьому сезоні змагання у Вищій лізі Чемпіонату Києва будуть проводитися офіційними м’ячами BSWW.

Цими м’ячами у сезоні 2019 будуть гратися усі турніри під егідою БСВВ – Euro Winners Cup, Євроліга, відбір на Сан-Дієго, чемпіонат Світу, Європейські Ігри та інші. Тож, логічно, що у Вищій лізі, де зібрані найсильніші команди, а також гравці та кандидати до національної команди, будемо грати офіційними м’ячами BSWW:

А ось в інших лігах – Першій, Другій та Корпоративній ми будемо грати як і раніше, м’ячами компанії Adidas. У багатьох команд залишилися м’ячі з минулих сезонів, до того ж всі вже звикли до цього бренду.

КАПФ на матчі Першої, Другої та Корпоративної ліг КАПФ придбає м’ячі Адідас 2019 модельного ряду, а команди, які бажають придбати такі м’ячі для тренувань – прохання звертатися безпосередньо до менеджеру КАПФ Анатолія Корзюка (093 588 68 39), він із задоволенням вам допоможе у цьому питанні!

 

Пресс-служба КАПФ