Огляд фінального туру КАПФ. Чемпіони, переможці і перспективи на майбутнє!

Третя Ліга –  Фінал

Union-Dynamika – Sensum – 2:3

Матч, який дійсно можна назвати справжнім фіналом. Навіть суперфіналом, адже дивлячись на те, як команди віддавали усі сили грі, всі глядачі розуміли, що битва буде йти до останніх секунд. Власне кажучи, так і вийшло. Увесь матч команди йшли нога в ногу, забиваючи голи одним за одним. Як тільки одні виходили вперед, практично моментально суперник зрівнював рівновагу на табло. Мабуть, це історія про те, що обидва колективи були достойні перемогу, проте… «Адвокати» виграли завдяки феноменальній грі Максима Коробки, який провів однозначно найкращий матч в сезоні, забивши усі три голи своєї команди. Недарма саме Максим став найкращим бомбардиром ліги, проте він забив би набагато більше, якби не космічні сейви Старовойтова, якого у підсумку визнали найкращим гравцем сезону в Третій лізі!

Матч за третє місце Першої Ліги Silver

Метробуд – VPK Fiteat – 7:5

Висновки прості: якби Метробуд проводив кожен матч так само, як перші шість хвилин гри проти звітного опонента (3:1 на 6-й хвилині), команда боролася би за призові місця основної ліги. Інше питання, що після перерви гра трішки вирівнялася але у підсумку, завдяки дублям Якубаша і Кучерука «метробудівці» здобули бронзу. Що стосується їх опонентів, то однозначно можна сказати одне: новачок провів класний сезон, незважаючи на провальний основний етап змагань. Команда показала свої сталеві… нерви і характер, тому навіть фактично останнє місце в Першій Лізі можна вважати успіхом. Якщо бажання, склад і можливість збережуться до наступного сезону – пророкуємо боротьбу за вищі місця!

Матч за Перше місце в Першій Лізі Silver

Fc Dynamika – Viatec – 4:6

«Динамічні» - команда, яка реально могла розраховувати на битву за головний кубок в Першій Лізі. Команда пройшла відбір на одному диханні, вигравши усі  п’ять матчів. Ми неодноразово зазначали, що це справжній налагоджений механізм, але потім щось пішло не так. Більшість вважали саме підопічних Корбута фаворитами гри, проте було декілька нюансів, які обумовили фінальний результат. Перший – команда провалила останні хвилини гри, пропустивши три голи за п’ять хвилин. Другий – Viatec реально вийшов на пік форми під кінець сезону! Третій – Обіюх продовжив  свою гольову феєрію, знову оформивши дубль. Підопічні Шпички заслужили на цю перемогу, до справедливості якої не може бути жодних сумнівів.

Матч за Бронзу – Перша Ліга

Griffin-2 – VIT-2 – 6:2

В анонсі звітного протистояння ми писали, що команди делегували багато гравців на Чемпіонат України, то ж на перший план в тому числі виходила фізична готовність гравців. Вона, як власне кажучи, індивідуальна майстерність деяких виконавців, виявилася кращою саме у «грифінів». Не забувайте, про Олексія Іллічова, який у підсумку став найкращим бомбардиром Першої ліги, забивши у ворота суперників 16 голів. VIT-2 поступився 0:5 у перших двох атймах, що обумовило підсумковий результат, але головне, що потім, як виявилося, перша команда VIT стала чемпіоном України. І, до речі, у складі цієї команди було чимало гравців умовно дублюючого складу. Підопічних Варениці, звичайно, вітаємо з перемогою, хоча, відверто кажучи, розраховували побачити цей колектив в матчі за чемпіонство!

Фінал – Перша Ліга

2-T – BudmonsteR- 0:2

Головна мета «монстрів», яку вони декларували ще з перших турів – здобути перемогу в сезоні, заради підтримки свого товариша Павла Корнійчука, була досягнута! Якби банально це не звучало, але це додавало «монстрам» необхідних моральних сил, які вони у підсумку трансформували у Велику перемогу! 2-Т у звітному матчі, як нам здалося, був схожий команду, яка поступилася ще в першому турі відбору Domino’s. Не вистачало блиску в очах і, звичайно, реалізації власних моментів. До того ж, голкіпери суперника відстояли «нуль», а Тимошенко ще й відзначився забитим голом. Головним досягненням «монстрів» у звітному матчі стала нейтралізація найкращого гравця ліги (як виявилося пізніше) Дмитра Жука. Вітаємо банду Макаєва з перемогою, а самого наставника з отриманням звання найкращого тренера дивізіону!

Фінал – Друга Ліга

Domino’s Pizza – Check Point – 7:5

Як не намагався Рахно самотужки обіграти підопічних Арановського (навіть забивши три голи у ворота своїх опонентів), але зробити це не вдалося. Причому підопічні Максима Ріпи виграли перший тайм з рахунком 1:3, але потім суперник переломив хід матчу. Так сталося, що жодній команді чемпіонату не вдалося максимально нейтралізувати забивний дует Domino’s – Пухта/Дорохов, які і у звітному матчі синхронно оформили по два забитих голи. Саме на них, на нашу думку, тримався ігровий тонус цієї команди в сезоні, проте не можна забувати і про іншого героя команди – Сергія Павельчука. Голкіпер Domino’s Pizza вкотре продемонстрував, що є ТОП-голкіпером, заслужено отримавши звання найкращого на цій позиції в звітному дивізіону. Check Point, хоча і програв, залишив по собі позитивні враження. Команда провела сезон максимально рівно, але на фінал, здається, трішки не вистачило сил.

Матч за третє місце Другої Ліги

Kyiv United – BSC Aramis – 5:5 (4:5 по пенальті)

«Столичні» не дуже серйозно підійшли до останнього матчу в сезоні, адже мали в своєму розпорядженні всього дві заміни, в той час, як їх опоненти приїхали в максимально бойовому складі. Інше питання, що головною зіркою «арамісів» вкотре став Каба.. Дмитро, як хороше вино, ставав краще з кожним наступним туром, забивши у фінальній грі одразу 4 голи. У «столичних», в свою чергу, прокинувся Шовкошитний, який не забивав декілька матчів, а зараз відзначився двома забитими голами. Звичайно, апогеєм цього матчу стала фантастична серія пенальті, в якому «араміси» драматично перемогли в один м’яч. Висновки напрошуються наступні: «столичні», як показала фінальна гра, мають колосальний потенціал, навіть не в оптимальному складі, тому в наступному сезоні чекаємо більшого. Що стосується «арамісів», то тут все просто: ми хочемо, аби амбіційний проект Балажа і Шандора Шимонів продовжив своє існування, аби після дебютного сезону хлопці взяли свої перші золоті нагороди вже в наступному чемпіонаті.

Фінал Другої Ліги Silver

АБтП – Дачники – 2:6

Без Миколюка, Сачка і Мудрицького колективу АБтП було вкрай важко протистояти підопічним Євгена Варениці, які, до того ж, вже на третій хвилині вигравали з рахунком 2:0. Звичайно, ми не хочемо виправдовувати АБтП відсутністю лідерів колективу, адже ця команда завжди грала з характером. Тим не менш, нас здається, що саме цього характеру і не вистачило у звітному протистоянні. До того ж, Зубенко і Адаменко відверто піймали кураж, забивши по два голи у ворота своїх опонентів. Ця перемога стала відмінним подарунком для Жені, який вчора святкував свій День Народження!

Дякуємо за сезон усім командам! Вибачте, якщо щось було не так з нашого боку, але ми робили все, аби зробити цей чемпіонат яскравим!