Огляд фінального туру основного етапу і розв’язка в битві за призові місця у Вищій лізі!

Третя Ліга

Unreal-Atrix – ЧША – 2:5

NC Beachsoccer – Євроформат – MaxTeam – 10:7

AiF.ua – МФА – 2:9

Union-DynamikaSensum – 6:1

В анонсі туру ми передрікали більш спокійне закінчення групового раунду в третій лізі, але вийшов справжній екшн.

У групі «J »Sensum, здавалося, знаходився у найзручнішій ситуації за для того, аби зайняти перше місце, але поступився Union-Dynamika фактично без шансів. Так, не було Дубея і Коробки, але це не пояснює настільки кволу гру попереду. «Динамічні» відмінно провели кінець першого тайму, коли за 30 секунд забили двічі, що й стало запорукою підсумкової перемоги і першого місця в групі.

AiF.ua, на жаль, так і не зміг здобути своєї першої перемоги в сезоні, а от їх опоненти з МФА перемогли найбільш впевнено у цьому сезоні. Головними героями команди стали Ярослав Степаненко і Вадим Коробчук, які на двох забили 5 голів у ворота суперника!

У паралельній групі ЧША на характері здолав «нереальних», буквально залетівши на першу сходинку в групі. Двічі по ходу гри підопічні Шуфрича поступалися супернику у рахунку, але другий тайм провели просто ювелірно! Сергієв і Ткаченко відзначилися дублями, а Малімон, на дубль якого ми ставили в анонсі, цього разу пішов з поля без забитих голів. «Нереальні», тим не менш, другі… Були б…

Тут починається найцікавіше: Євроформат переміг MAXteam з рахунком 10:7, але у складі цієї команди був незаявлений гравець, який забив п’ять голів. Усі голи були записані на Юрія Мординського, але після перегляду відео інтерв’ю з «юрієм», стало зрозуміло, що це Дмитро Новік, якого в протоколі не було.

Таким чином, Євроформату зараховується технічна поразка, MAXteam стає другим, а «нереальні», нажаль, закінчують основний етап на третій сходинці.

Друга Ліга

BSC AramisLifecell – 5:1

Rezult – Дачники – 3:5

Check Point – Kyiv United – 4:3

Dominos PizzaАБіП – 6:5

Що не матч, то заруба! Спочатку Domino’s Pizza видав справжній двобій в матчі проти АБіП. Підопічні Шишова розуміли, що перемога потрібна, як повітря, за для продовження подальшої боротьби за чемпіонство у Другій Лізі. Спочатку все вдавалося непогано, адже Сачок досить швидко відповів на гол Максима Пухти – 1:1. Але надалі підопічні Арановського своєї переваги вже не відпускали. Пухта і Дорохов знову забили по два і змогли мінімально здолати непоступливого опонента.

Виходячи з цього результату BSC Aramis розумів, що достатньо не програти Lifecell в основний час і друга сходинка в кишені («араміси» здолали АБіП в очній зустрічі 4:3). Підопічні Максима Войтка перевиконали це завдання, і завдяки дублям Балажа Шимона і Дмитра Педченка здобули впевнену перемогу. Однак є у нас питання і до гравців Lifecell. Хлопці не реалізували два пенальті, що могло суттєво вплинути на підсумковий результат матчу.

Рухаємося в напрямку паралельної групи:

Check Point здолав Kyiv United з рахунком 4:3,вигравши перший і другий тайми 2:1. Звичайно, не обійшлося без дубля Віталія Рахно, який, маючи 12 голів у сезоні, продовжує битву за першу сходину з Дороховим, Пухтою і Сачком! «Столичні», в свою чергу, навіть не зважаючи на поразку, залишилися на другому місці.

Дачники таки здобули першу перемогу в основному раунді, а матч проти Rezult запам’ятався не тільки вилученням Акуленка-молодшого, а й грою Олександра Пилипенка, який діяв за принципом, даруйте, російською: наш пострел, везде поспел. Сашко забив два голи у чужі ворота, а також відзначився автоголом.

2-T – VPK-Fiteat – 12:3

Найбільш насичений ігровий вікенд відбувся саме у першій лізі. В групі F боротьба за перші два місця виявилася найбільш цікавою, адже Dynamika, BudmonsteR і 2-Т набрали по шість очок.

2-Т зіграв два матчі за вихідні, розібравшись у першому двобої з VPK-Fiteat. Відверто кажучи, очікували від характерної команди Колеснікова і Святокума більшого, адже у попередніх матчах сезону цей колектив неодмінно давав бій. Але тут 2-Т забив 4 вже у першому таймі і гру відверто кажучи, було зроблено. Жук, схоже, таки хоче стати найкращим бомбардиром Першої ліги, адже він оформив покер!Проте у нього дуже серйозні конкуренти, про яких ми розповімо нижче.

2-Т зміг увірватися на другу сходинку, але  у першому матчі вихідних підопічні Мельника поступилися «динамічним». Сергій Степаненко зробив усе, аби його команда здобула позитивний результат, оформивши хет-трик, проте підопічні Корбута продемонстрували характер і завдяки голу голкіпера, Олексія Кириченка, який на останніх секундах матчу точно пробив зі своєї половини поля.

BudmonsteR, до речі, також переграв VPK Fiteat, але вже у неділю – 8:4. Тут героєм став Потапов, на рахунку якого три голи. Бєспалов, мабуть, був найкращим у VPK Fiteat, адже на його рахунку дубль, проте провальний другий тайм (1:5) перекреслив всі сподівання його команди на позитивний результат.

У паралельній групі все було трішки спокійніше: VIT-2 у першому матчі квартету здолав Viatec і гарантував собі другу сходинку (з прицілом на першу). Долю матчу, к нам здається, вирішили два фактори: 5 голів від VIT-2 за перші два тайми і хет-трик від Олександра Самойленка! Однак геройства Viatec були ще попереду!

Потім Griffin-2 здолав VIT-2. Але якщо знати усі події, які відбувалися у звітному матчі, то стане зрозуміло, що боротьба за першу сходинку була фантастичною! VIT-2 виграв 3:0 після першого тайму, а суперник, відверто кажучи, такий темп не витримував. Однак згодом черговий хет-трик від Іллічова і дубль Смоловика розставили все по місцях. Перемога і перше місце.

Ну і, нарешті, про геройську перемогу «імені Миколи Обіюха». Микола, який пропустив більшу частину сезону через травму, буквально змучив захист Метробуду, забивши у ворота суперника тричі! Ще два м’ячі на свій рахунок записав «забивний оператор КАПФ», Андрій Банніков. Дивно і не зрозуміло, чому Метробуд провалив основний етап, не здобувши жодного залікового балу, але з іншої сторони такий результат – відмінна можливість реабілітуватися у наступному сезоні.

Вища Ліга

Альтернатива – NC Beachsoccer – 5:4

Альтернатива - Artur Music – 4:2

Сервіт – Artur Music – 7:1

VITСервіт – 6:4

З п’ятірки команд Вищої Ліги хтось гарантовано опинився б повз боротьби за медалі.

Найважчий графік був саме у «музикантів», яким довелося провести два матчі проти Альтернативи і Сервіту. Цікаво, що в цьому сезоні Artur Music вже двічі обігравав ці команди, однак зараз вийшло інакше.

З Альтернативою була майже рівна гра, однак свої моменти краще реалізовували саме підопічні Миколи Костенка. Особливо це стосується Сіренка, про якого ми вже згадували в контексті того, що він відмінно розкрився, як раз перед фінальними матчами, оформивши черговий дубль.

А от з Сервітом було битися на рівних важкувато. 4:0 у першому і 2:0 у другому таймах. Третя половина гра перетворювала а формальність.

Найкраще поразками «музикантів» скористалися гравці VIT, які реабілітувалися за поразку в додатковий час від Сервіту в першому колі, а у звітному турі перемогли, завдяки дублям Галицького і Таразевича, заскочивши на 4-ту позицію.

А у останньому матчі вікенду в Вищій Лізі Альтернатива здобула ще одну перемогу, і без того, гарантувавши перше місце в групі. Битва проти NC Beachsoccer перетворилася у протистояння Зборовського і Сіренка, які синхронно забили по три голи в звітному протистоянні! Боротьба за звання найкращого бомбардира Вищої ліги загострюється!