Огляд матчів 5 червня Вища ліга 2021

Огляд матчів Вищої ліги Чемпіонату Києва 2021!

Боротьба в Вищій Лізі Пляжного футболу Києва часом нагадує Кубок Чемпіонів Європи в Португалії

2 тур

MFC Servit -BSC Artur Music

3-3 (дод.час 3-4)

Протистояння MFC Servit -BSC Artur Music було дуже масштабним за розміром подіі в плляжному футболі Києва!

Склад команди не поступався один одному за знаменитостю гравців світового рівня. З одного боку Сервіт - 90% команда яка складається з гравців збірної України та з другого боку значно подсилена команда музикантів Романом Пачевим та Ігорем і Андрієм Борсуками. Тож боротьба   на піску була  запальна та не минучо гостра.

На останніх  секндах 1 тайму красивий гол забиває Андрій Борсук. В другому таймі зрівняв рахунок Олександр Корнійчук, 1-1.В другому таймі Ігор Борсук забиває здалеку гол. -1! та через дві хвилини голкіпер Сервіта - Володимир Гладченко неочікуваним пострілом з воріт  зрівнює рахунок 2-2!

Третій тайм гравець Сервіту, Дмитро Войтенко розумно  обхитривши голкіпера противника,  розпочав з голу .3-2!

Та недовго думаючи, Ільдар Макаєв зрівнює рахунок 3-3!!! Додатковий час! Напругу матчу можно було відчути в повітрі, вболівальник обох команд затамували подих

Та на 2 хвилині додаткового часу Роман Пачев здійснює нереальне, але реальне в його виконанні - це  гол , та рахунок стає 4-3 на користь Артур Мюзік!

**********

FC Griffin - NC Beachsoccer

2-5

На 8 хвилині 1 тайму голкіпер Гріффіна Андрій Неруш  , не дового думаючи, -  красивим пострілом забиває в ворота НЦ бічсокер 1-0!

Але Олег Зборовський в цей день вирішив грати по своїм правилам, та забиває штрафний !1-1! Сергій Бабюк зі стандарту забиває другий гол ! 2-1

В кінці 2 тайму  Зборовський , своєю фірмовою біціклетою  , забиває гол в ворота Гриффіна ! 3-1

Під кінець 3 тайму,  Щитнік Олег дає влучний пас на Зборовського, який вчасно  стояв біля воріт противника і Зборовський забиває свій 3 гол за матч! 4-1!

Треба віддати належене команді ФК Гриффін, команда боролась  як леви, Олександр Галицький зі штрафного забиває чудовий  гол .2-4!

Крапку в грі постави Артем Криворучко, який вчасно зловив мяч від свого голкіпера та головою забиває гол.5-2 на користь НЦ Бічсокер!