Огляд матчів Відбіркового етапу 12 червня

Шановні гравці та вболівальники Пляжного футболу Києва !

Після переглядів матчів в Португалії, повернемось до наших гарячих баталій на піску на Арені Гідропарк!

До вашої уваги короткий огляд матчів Відбіркового етапу 12 червня!

NC beachsoccer 2- KRBA team (0-6)

Молода амбіційна команда під керівництвом Олега Будзько , не дивлячись на програш мастерам пляжного футболу - команді KRBA team 0-6, показала характер на протязі всієї ігри , не здавались та намагались забити хоча б один гол. Враховуючи молодий вік гравців ,в цьому матчі їм важливо було набути досвіду та освоїти тактичні дії гри на піску.

В KRBA team дублем відмитились Ткачук Олександр та Миколюк Олександр, Прилепа і Селюк забили по голу.

Seaps - Kyiv United (6-3)

В кінці 1 тайму Kyiv United забиває перший гол, розпочинаючи рахунок в цьому фантастичному матчі!

На почтаку 2 тайму Ростислав Прищепа забиває гол, 1-1! Дублем від Seaps відмітився Сергій Барановський . У відповідь голкіпер Kyiv United забиває шикарной гол! Рахунок стає 4-2!

Олег Зубенко відзначається дублем, і Seaps не можливо було вже зупинити ,6-2! Гол Віталія Малімона від Kyiv United вже не зміг зменшити різницю в рахунку . 6-3 на користь Seaps!

MAX team - Griffin 2 (1-9)

ФК Гріффін розпочинає забивати голи буквально на перших секундах матчу. В першому таймі Гріффін 2 забиває два голи. До третього матчу приближались вже з рахунком 0-3, як гравець MAX team Пилип Рижко потужним пострілом у ворота суперника робить 1-4!

Це був єдиний гол MAX team у цьому матчі. 3 тайм проходить під явним пресингом ФК Гріффін 2. Дублем відмитились Юрій Балашев, Олександр Малиш, Максим Загородний. По одному голу - Олександр Магда, Сергій Омельяненко та Вячеслав Реуцький. Рахунок 9-1 на користь ФК Гріффін 2!

ФК Домінос Піцца- ЧШ Академіка (11-4)

Можно сказати, це був день команди Домінос!  Денис Бланк оформлює хет -трик , Олександр ковальчук- дубль

Перший гол в матчі забиває гравець ЧШ Академіка- Михайло Попов, та невдовзі суперник зрівнює рахунок ,1-1!

Домінос Піцца в 1 таймі забиває 4 голи, другий тайм розпочався вже з 4-1. Академіка намагалась в 2 таймі відігратись, забив гол Олександр Ткаченко, але в відповідь Домінос забиває ще два голи і в третій тайм виходить з рахунком 6-1!

Третій тайм проходить під тиском команди ЧШ Академіка, але Домінос з великою різницею в рахунку виривається вперед 11-4!

Carleone VPK group- Sensum (8-8, дод.ч 1-0 )

Матч дня! Трилер!

Обидви команди були настроєні тільки на перемогу. В 1 таймі зі штрфного забиває гравець VPK group - Роман Задорожний. Віталій Оліщук зрівнює рахунок 1-1! Одразу, на 5 хвилині матчу 1 тайму VPK знову забиває гол, 2-1!

Руслан Козюра забиває за весь матч 4 м'яча. Хет -трик від Романа Задорожного. Sensum теж не відставав : 3 голи від Віталія Оліщук!

На кінець 1 тайму рахунок був 4-2 на користь VPK group.

На першій хвилині 2 тайму забиває гол в дев'ятку Руслан Козюра ! Перша половина 2 тайма пройшла рівно, поки Роман Задорожний не пробив по воротах - 5-2!

Через пару хвилин помилкою голкіпера VPK group cкористувався суперник - 5-3! В кінці 2 тайму Руслан Козюра на досвіді забиває - 6- 3!

Третій тайм розпочався з рахунком на користь VPK. З першої хвилини Цибенко забиває шикарний гол - 7-4! Sensum відповідає тим же! 7-5

До кінця 3 тайму Sensum забиває ще 3 голи і рахунок стає 8-8!

Додатковий час!

Задорожний Роман шикарним голом виводит команду VPK вперед!

1-0 в дод.часі

У Sensum був шанс зробити рахунок в нічию , але голкіпер суперника відбиває м'яч.

Komfort Life- Viatec ( 3-2)

Дуже цікавий матч!

До останньої хвилини глядачі не знали, хто буде переможцем матчу.

Віатек розпочав рахуок в середині 1 тайму, Микола Обіюх красивом голом через себе пробиває та забиває гол! 1-0

Другий тайм пройшов в суперечливо- емоційній грі , результат матчу став зрозумілий тільки в середині 3 тайму . Віктор Цой забиває дубль, Артем Шундрик забиває один гол. Зі сторони команди Віатек гол забив Микола Обіюх та Дмитро Якубець.

Рахунок 3-2 на користь команди Komfort LIfe!