Перша ліга: у фіналі будуть битися "Метробуд" і "Гріффін-2"!

У фіналі Першої ліги зіграють "Метробуд" і "Гріффін-2"! До речі, це чемпіони Першої ліги у 2017 та 2016 роках відповідно. 

У першому півфіналі "Метробуд" здобув вольову перемогу над "SimCorp Vikings" 4:3, хоча к 19-ій хвилині поступався 1:3. Герої "Метробуда" - Микола Білицький та Сергій Кучук, які на двох провели три вирішальні голи. Важливий гол провів іменинник Олександр Зубенко, який повернув свою команду у гру з 0:2.

 

У іншому півфіналі "Гріффін-2" переграв "Kyiv United" з рахунком 3-1, а команді Євгена Варениці значно допомогло вилучення голкіпера "Київ Юнайтед" Андрія Гавриша. Відзначимо і гол Артема Іллічова - легенда грифонів повернувся після травми (пропустив майже увесь сезон) і одразу ж відзначився.

 

Фінальна битва Першої ліги відбудеться у неділю, 11 серпня о 16:40 та закриє Чемпіонат Києва 2019. У матчі за третє місце Першої ліги о 15:20 зіграють  "SimCorp Vikings" та "Kyiv United".

У фіналі турніру Silver у суботу о 12:40 зустрінуться "Трансбуд" і "Dynamika", а за третє місце Silver зіграють у неділю о 14:00 "Check Point" і "BudmonsteR".

 

Прес-служба КАПФ