Перший тур КАПФ. Герої, розчарування і сенсації

Чемпіонат нарешті розпочався і ми можемо констатувати, що дебют вийшов вдалим.

По-перше, у суботу на всіх учасників змагань чекало яскраве відкриття і діджей сет від нашого технічного партнера компанії Legea!

По-друге, було видно, що гравці скучили за бісіклетами, крутими комбінаціями і офіційними змаганнями під егідою КАПФ.

Але давайте перейдемо до справи, тобто до матчів першого туру. Розпочнемо з результативності: у 14 матчах вікенду було забито 122 голи, що в середньому дорівнює майже 9-ти м’ячам за гру. Дуже непогано, як для початку, та й слова про те, що гравці скучили за пляжем ця статистика лише підтверджує.

Тепер, власне кажучи, до матчів.

Розпочнемо з протистоянь суботи. Шість матчів проходили в рамках відбору до першої/другої та третьої ліг, а ще дві гри обіцяли нам супер цікаві дуелі з Вищої Ліги. Про них і поговоримо в першу чергу.

ФК Альтернатива здолала VIT з рахунком 4:1. Зазначимо, що обидві команди приїхали на гру в доволі оптимальних складах, але жвавіше розпочали саме підопічні Костенка, адже вже на 1-й хвилині зустрічі Пашко відкрив рахунок, що, можливо, надалі і позначилося на грі обох команд. Мабуть, найголовніші події відбувалися у середині другого тайму, коли Макс Войток зрівняв рахунок у матчі. І якби у цій ситуації нічийний результат протримався, бодай, хвилин 10, все могло скластися інакше. Але вже за дві хвилини по голу забили Пашко і Сіренко, а фінальну крапку наприкінці третього тайму поставив Назаров – 4:1.

У матчі NC Beachsoccer – Artur music події розвивалися ще цікавіше. Команди бились на рівних усі три тайми, а голкіпери працювали, як білки в колесі. Тим не менш, коли здавалося, що основний час може завершитися внічию, до справи взявся Войтенко. Дмитро заробив стандарт поблизу власних воріт, а його удар, хоч і вийшов не дуже сильним, все ж таки змусив капітулювати досвідченого Сидоренка. Як наслідок, 1:0 – максимально нетиповий результат для пляжного футболу і перемога для Beachsoccer.

Тепер, що стосується відбору, в якому зіграно було шість матчів.

Абсолютним влучання у самісіньке яблучко було обрання першого матчу чемпіонату. NC Beachsoccer – Євроформат і Rezult видали шалену гру, в якій, суто теоретично, могло і не бути переможця, хоча ми й розуміємо, що це нереально. Вся справ в тому, що перший тайм завершився нульовою нічиєю, другий – перемогою Rezult (3:2), а третій – звитягою NC Beachsoccer – Євроформат (3:1). За рахунок дублів Маховки і Бабюка саме NC Beachsoccer – Євроформат здобув перемогу з мінімальним рахунком – 5:3.

Union-Dynamika і MAXteam синхронно отримали у свої ворота по 9 голів. АБіП виграв усі три тайми матчу проти MAXteam, причому після першої половини гри було лише 2:0, а ось другий тайм MAXteam, відверто кажучи, провалив, програвши з рахунком 1:5. Union-Dynamika билася на рівних лише у третьому таймі, який закінчився з рахунком 2:2, але перші два програла в сумі 1:7.

VIT-2 і МФА видали справжнісінький трилер на арені в Гідропарку. Тут боротьба точилася на кожному клаптику футбольного поля, а МФА, хоча і поступився з рахунком 4:6, у кожному з таймів давав бій, не відпускаючи далеко своїх опонентів. В таких моментах, як правило, на перший план виходять індивідуальні якості гравців. Тому, завдяки дублям Сягровського і Самсонова, VIT-2 здобув заслужену, але непросто перемогу!

У матчі між Check Point і АІФ.ua нічого не віщувало біди для номінальних гостей звітного матчу. Перший тайм вийшов бойовим, але забитих голів вболівальники в ньому так і не побачили. Переломним став кінець другого-початок третього таймів, коли Віталій Рахно оформив покер за 10 хвилин і заслужено став найкращим гравцем звітного матчу. Довести справу до перемогу було нескладно, а фінальний свисток зафіксував перемогу  Check Point з рахунком 10:3.

Unreal-Atrix дещо несподівано поступився новачку наших змагань – VPK Fiteat – 4:6. VPK розпочав гру максимально вдало, забивши два голи за 4 хвилини (Мелконян і Святокум). Враховуючи підсумковий рахунок матчу, саме ці голи виявилися ключовими у звітному протистоянні. У «нереальних», як завжди, виділявся Лисовой, який забив у ворота суперника два голи.

Тепер до матчів неділі.

Знову ж таки, з першим матчем дня організатори вгадали на 100%. Багато хто вважав BudmonsteR фаворитом у грі проти BSC Aramis. Враховуючи зовсім різний досвід команд, це було виправдано, але по-перше, в колективі BSC Aramis є багато досвідчених виконавців, а по-друге, дуже дипломатичний і талановитий тренер, Максим Войток. Все це в комплексі дозволило дати справжній бій. Вже на другій хвилині матчу, класним ударом від власних воріт, голкіпер  BSC Aramis Барибан змусив капітулювати Тимошенко. І навіть коли Конопчук рахунок зрівняв, майже відразу, прямісінько перед перервою, Кам’янецький, вивів знову «зелених» вперед. Більше того, ситуація повторилася і пізніше. Алексюк рахунок зрівняв, але Олександр оформив дубль і, здавалося, що все йде до перемоги BSC Aramis. Тим не менш, першим рятівником «монстрів» став досвідчений Заворотний, який за хвилини до кінця матчу рахунок зрівняв. Далі – більше. Команди відіграли 0:0 додатковий екстра-тайм, а потім ще довго били в серії пенальті, поки Нещерет, буквально кінчиками пальців, не парирував удар з «позначки», здобувши для своєї команди 1 бал!

Якщо у першому матчі сенсації все ж таки не відбулося у глобальному розумінні ситуації, то далі Domino’s трішки запалив гру. 2-Т, ну як мінімум, за досвідом, а може (при всій повазі до команди Андрія Романенка) й за класом виконавців, команда більш збалансована і сильна. Але у звітному протистоянні Domino’s мав свого героя. Знайомтеся, хто ще не знає, Максим Пухта – автор першого пента-трику сезону 2020 (п’ять голів в одному матчі). Як би не намагалися гравці 2-Т схилити шальки терезів на свій бік, але Пухта забивав, забивав, забивав, забивав і забивав! 5:4 - Domino’s перемагає!

Максим Пухта

Sensum, як нам здається, абсолютно закономірно поступився Viatec з рахунком 3:6, але потрібно зробити невеличку «поправку на вітер». У звітному матчі Sensum не міг розраховувати на Місюра, Дубея, Кота, Гіленко та ще декількох лідерів команди, чим Viatec скористався на відмінно. Хоча вже на першій хвилині матчу дальній удар Бучакова став розпачем для Петра Ясиновського, хоча сам досвідчений голкіпер швиденько реабілітувався, забивши гол-красень через дві хвилини. Потім увімкнувся Рощин, який за хвилину оформив дубль і з цього, власне кажучи, почалася переможна хода Viatec. У підсумку 6:3,перші три очки для Viatec в цьому сезоні.

Griffin-2 заздалегідь був фаворитом гри проти Lifecell, але жовто-блакитні дали бій. Яскравим підтвердження цих слів був гол Антона Нетяги вже на першій хвилині матчу, але потім за справу взялися досвідчені виконавців. Артем Іллічов зрівняв рахунок вже через 2 хвилини, а потім відбувся шалено красивий удар через себе від екс-гравця фут зальних ХІТа і Урагану, Андрія Цілика. До речі, саме Андрій, мабуть, був найактивнішим на футбольному полі, але забити свій другий гол вдалося лише на 26-й хвилині матчу. До речі, за рахунку 3:2 цей м’яч фактично вирішив долю протистояння. У підсумку команда Євгена Варениці здобула перемогу з рахунком 5:2, але у цьому матчі був ще один досить цікавий епізод. В звітній грі дебютував у пляжному футболі Єлісей Реуцький, син президента команди, В’ячеслава Реуцького. У молодого футболіста був момент, щоб забити, але трішки не вистачило досвіду.

Завершувався перший тур матчами Dynamika – ФК Дачники і Kyiv United – ЧШ-Академіка. В першому протистоянні підопічні Костянтина Корбута майже не зустріли супротиву від опонентів, а Олександр Коноваленко оформив хет-трик, забивши двічі класні голи через себе. Тим не менш, справедливо буде зазначити неймовірне бажання принести користь своїй команді від Анатолія Яцечко (більше відомого вам, як Анатолій Анатолійович), який записав на свій рахунок дубль – 8:3.

Kyiv United – ЧШ-Академіка видали, мабуть, найбільш гарячий у всіх сенсах слова, матч. Тут було 10 голів, 2 жовті картки і величезна кількість сторонніх розмов від гравців обох команд. Градус напруги був височенний, але завдяки хет-трику від вічного молодого Сергія Мельника, «столичні» перемогли ЧШ-Академіка з рахунком 6:4.

Чекаємо з нетерпінням наступного туру, адже все тільки починається!