Підсумки 1 туру Першої ліги: жодної нічиєї за уїк-енд!

Підбиваємо підсумки 1 туру відбору до Першої ліги. Свій захист чемпіонського титулу, який був здобутий у минулому сезоні, «ТСП-Трансбуд» розпочали із впевненої перемоги над «АиФ.UA»  10:4.

Вже на третій хвилині чинні чемпіони Першої ліги тричі розписалися у воротах підопічних Олександра Магди після влучних ударів Віктора Марченко, Костянтина Деміденко иа Андрія Петрова. Надалі жовто-сині тільки нарощували свою перевагу, хоча на честь молодих хлопців з «АиФ.UA» скажемо, що хлопчиками для биття вони точно не були, і чотири рази забивали таким потужним суперникам.

Відзначимо також хет-трик Дмитра Панченка, а також Андрія Петрова і Володимира Негеля - обидва голкіпери «ТСП-Трансбуда» забивали з дальної дистанції.

ТСП-Трансбуд 10:4 АиФ.UA

Голи: 1' Марченко Віктор; 2' Деміденко Костянтин; 3' Петров Андрій; 7' Деміденко Костянтин; 16' Панченко Дмитро; 19' Панченко Дмитро; 20' Прищепа Ростислав; 21' Марченко Віктор; 26' Панченко Дмитро; 31' Негель Володимир - 7' Хмельовський Ярослав; 19' Сорочук Микола; 23' Ліфер Олександр; 24' Педченко Дмитро

***

У групі В свою стартову перемогу здобув ФК «Анреал-Atrix», який влаштував гольову перстрілку з командою «Чумацький шлях-Академіка» 8:5! І це була не проста перемога, а вольова. Наші друзі з Теремків програвали після першого тайму 1-4, але потім за справу взявся Сергій Бавзенюк - на його рахунку покер!

Чумацький шлях-Академика 5:8 ФК «Анреал-Atrix»

Голи: 2' Ткаченко Олександр; 4' Малимон Віталій; 9' Малимон Віталій;10' Іріоглу Павло; 20' Малимон Віталій - 3' Кільмухаметов Ігор; 16' Іванов Дмитро; 19' Бавзенюк Сергій; 21' Бавзенюк Сергій; 22' Лисюк Олексій; 24' Бавзенюк Сергій; 33' Бавзенюк Сергій; 34' Лісовой Олексій

***

Вдало стартувала у новому чемпіонаті і DYNAMIKA, яка переграла Франс УА з рахунком 7:5. Після двох періодів хлопці Костянтина Корбута надійно тримали гру під контролем і перевага була "плюс п'ять" - 7:2. Але, навевно потім вони трохи розслабилися і пропустили тричі. Тим не менш, DYNAMIKA показала, що не давма вважається одним з фаворитів ліги.

DYNAMIKA 7:5 Франс УА

Голи: 1' Рафаловський Олександр; 3' Лаштур Олексій; 5' Бровко Дмитро; 12' Лозгачов Олексій; 19' Харін Роман; 20' Масальов Дмитро; 22' Лозгачов Олексій - 6' Гаврилюк Ярослав; 15' Самойленко Олександр; 25' Васильченко Денис; 30' Ключик Семен 33' Фощій Андрій

***
В останньому матчі групи В пройшла битва новачків Чемпіонату Києва - Kyiv United переміг BudmonsteR 3:2. У складах обох команд присутні доволі відомі пляжники, за спиною у яких не один сезон в Гідропарку, тож поняття "новачки" для цих колективів доволі умовне і вони себе ще покажуть у всій красі. 

Kyiv United 3:2 BudmonsteR

Голи: 7' Жук Дмитро; 23' Данилов Віктор; 30' Бондар Андрій - 7' Гуць Сергій; 29' Куліков Воллодимир

***

У групі С минулорічні фіналісти Першої ліги, а також чемпіони 2017 року з Метробуду також стартували доволі вдало, перегравши у стартовому матчі команду DYNAMIKA – Union 4:2. Хоча відзначимо, що перемога ця була надважкою. До передостанньої хвилини гри трималася нічия 2:2, але голи Ярослава Баранова та Олександра Зубенка принесли три очки будівельникам. 

Метробуд 4:2 DYNAMIKA – Union

Голи: 9' Обіюх Микола; 21' Зубенко Олександр; 34' Баранов Ярослав; 36' Зубенко Олександр - 15' Деміденко Сергій; 24' Іваненко Євген

***

Потужно стартувала у  відборі до Першої ліги і команда Олександра Савушкіна Check Point, яка не залишила шансів Lifecell 8:2. Нефарт для хлопців мобільного оператора - одразу два гравці зрізали м'ячі у власні ворота. Але спишемо це на брак взаєморозуміння на початку сезону. 

Check Point 8:2 Lifecell
8' Лазарев Микола; 11' Ріпа Максим; 18' Степанюк Віктор; 20' Рахно Віталій 21' Сабадаш Сергій; 24' Сологуб Євген; 13' Нетяга Антон (а.г.); 24' Єлагін Анатолій (а.г.) - 9' Рубанець Артур; 12' Шевчук Дмитро

***

Також з перемоги, і доволі впевненної розпочали сезон вікінги з команди SimCorp Vikings, які переграли МаксТім 8:4. Вже на початку матчу головний відео-оператор пляжного футболу Андрій Банніков довів, що він вміє не тільки знімати матчі з верхотури. А дотисли ай-тішники своїх суперників вже під кінець матчу.

SimCorp Vikings 8:4 МаксТім

Голи: 1' Банніков Андрій; 7' Банніков Андрій; 11' Крамаров Олександр; 16' Литвин Володимир; 27' Куровський Олексій; 32' Кириченко Олексій; 32' Кулешов Сергій 33' Крамаров Олександр - 3' Єргін Олексій; 9' Рижко Філіпп; 21' Мироненко Олександр; 27' Мельниченко Олександр

***

Ще один матч групи С Агромат - Гріффін-2 був перенесений через участь Агромату в останньому турі Маракана-ліги. Тож, чекаємо на другий тур відбірного етапу до Першої ліги найближчими вихідними!

 

Лев Галушко