Важливо! Скоріше обирайте час тренувальних сесій!

ВАЖЛИВО: У понеділок ми оголосили старт заявкової кампанії, і багато команд вже навіть проплатили внесок і за тренування до кінця сезону. Я намагаюся повідомити через Месенджер, Вайбер чи Телеграмм, або "тегати" у постах в ФБ представників тих команд, у яких був прайм-тайм на головній арені. 

Друзі, ще раз вам наголошую: керівники команд обирають за системою «хто раніше проплатив – той і обирає». І це чесно. Тому що зараз «Місту Спорту» потрібні кошти на запуск нового сезону, приведення до ладу після зимової паузи арен та території пляжного футболу. Дякую вам за розуміння. 
Щоб потім не було образ, а «чого наш час забрали» - скажу, що після мого посту у понеділок, коли я оголосив старт заявкової кампанії, деякі дзвонили і казали: «Ми подумаємо про час, вирішимо десь у травні, держіть цей час для нас, адже ми тренувалися на ньому минулого року, а внесок ми можливо проплатимо, але в кінці сезону і частинами». 

Друзі, без образ – «хто платить першим, той і обирає». До того ж нагадую, що зараз діють знижки. Раджу вам поквапитися і по всім питанням з часом тренєк на «Гідропарк-арені» і полі «Венеція» вирішувати з Анатолієм Корзюком (телефон – 093 588 68 39).

До цього посту я прикріпляє файли з розкладом тренувань тих команд, які вже проплатили. Будь ласка, думайте вирішуйте, робить резерв. Дякую за розуміння.