Всі три українські клуби зіграють в 1/8 фіналу на Euro Winners Cup 2019

У середу пройшли матчі 1/16 фіналу Кубку євроейських чемпіонів у Назаре, і відрадно, що всі три українські клуби пройшли цю стадію. 

Євроформат-Бодон завдяки дублю Максима Хижняка здолав іспанську Лі Нусію 2-0 і в 1/8 фіналу зіграє проти фавориту турніру російського клубу Крісталл (14:45 за київським часом). У складі Крісталлу гравці збірної Росії, італійський голкіпер Дель Местре, а також три бразильці - Датінья, Родріго і Маурісіньо. 

Дніпровський Виібір у гольовій перестрілці 7-6 переграв болгарський Спартак-Варна (Ігор Левченко-2, Андрій Черевко-2, Віталій Левкович, Олег Щитнік, Дмитро Крохмалюк) і в 1/8 фіналу зустрінеться з польським клубом KP Lodz (11:00).

Столичний Артур Мьюзік пройшов турецький Еркіз 5-4 (Габріеле Горі-4, Сімоне Марінаї) та в 1/8 фіналу зіграє з італійським клубом Катанія. Взагалі-то дивна сітка турніру - Артур Мьюзік і Катанія грали в одній групі, а в 1/8 знову вийшли один на одного. Цей матч стартує о 16:00 за київським часом. Відзначимо, що музиканти будуть грати без Олега Зборовського, який отримав червону картку за небеспечну гру проти суперника.

Трансляції матчів Кубку європейських чемпіонів, як і раніше, дивимося на платформі mycujoo.tv

Посилання на транляції: https://mycujoo.tv/competition/euro-winners-cup/season/2019

 

Лев Галушко 

Photo: Jose M. Alvarez, qualitysportimages.com