Збірні КАПФ. Легенда з третьої ліги, незупинний Дорохов, вбивчий дует з Ліги 1 та джокер з Вищої Ліги

Третя ліга:

Голкіпер: Євген Старовойтов, Union-Dynamika

Гра проти AiF.ua складалася для «динамічних» край непросто, навіть не дивлячись на той факт, що у їх опонентів не було до звітного матчу жодної перемоги. Тому саме класна і надійна гра Старовойтова дозволила його команді здобути перемогу 6:3.

Віталій Оліщук, Sensum

Як може бути збірна найкращих гравців туру без людини, яка стала найкращим бомбардиром всього туру. Віталій не тільки перевернув гру Sensum, який програвав на 5-й хвилині матчу з рахунком 0:4, а й забив шість голів своєї команди, яка у підсумку виграла 11:6.

Максим Коробка, Sensum

Не дивуйтеся одразу двом гравцям Sensum в збірній туру, адже, якщо Оліщук забив 6, то Максим оформив хет-рик за 5 хвилин, що, безумовно, психологічно зламало опонентів, які так і не змогли прийти до тями.

Юрій Потомський, Unreal-Atrix

Справжній герой «нереальних» у матчі з NC BS-Євроформат, адже саме Юрій став найрезультативнішим гравцем звітного матчу, синхронно забивши по голу в кожному з таймів.

Ярослав Кирієнко, AiF.ua

Складно не опускати руки, коли за дві хвилини до кінця матчу твоя команда поступається з великою перевагою у рахунку, а ти розумієш, що гру вже не врятувати. Тим не менш, Кирієнко бився до останнього і за дві хвилини до кінця матчу оформив дубль.

Друга Ліга:

Голкіпер: Віталій Рева, Дачники

Легенда українського футболу вперше в цьому сезоні опинився серед когорти найкращих гравців туру. Нам здається, що це максимально заслужено. Окрім величезної кількості ефектних та ефективних сейвів, він ще й забив єдиний м’яч своєї команди.

Віктор Степанюк, Check Point

Людина, яка фактично принесла своїй команді перемогу у надважкому матчі проти Rezult. Програючи 0:2, Степанюк оформив дубль за дві хвилини наприкінці другого тайму, що у підсумку дозволило перемогти з рахунком 3:2.

Дмитро Дорохов, Domino’s Pizza

Схоже, що Дорохов за підсумками цього сезону може просити у керівництва команди, як мінімум, річний абонемент на безкоштовне відвідування закладів Domino’s Pizza. В минулому турі він вже втретє в сезоні оформив хет-трик, що допомогло переграти Lifecell з рахунком 6:4.

Дмитро Єлісеенко, Kyiv United

Іноді буває саме так: в твоїй команді вистачає бомбардирів (Ковпак, Хорун, Шовкошитний), але у найнеобхідніший момент забиває гравець, який до цього мав в своєму активі лише один результативний удар. Другий гол Дмитра в сезоні приніс «столичним» важку перемогу у матчі з Дачниками – 2:1.

Ігор Хоменець, МФА

Ми б дуже хотіли відзначити саме Ігоря, який в матчі проти Sensum (матч, не зважаючи на хороший початок, закінчився для його команди повним фіаско) був дійсно лідером свого колективу. Власне кажучи, два забитих голи – найкраще тому підтвердження.

Перша Ліга

Голкіпер: Віктор Нещерет, BudmonsteR

Монстр у воротах Монстрів! Саме так ми хотіли б охарактеризувати гру Віктора, який у матчі проти «динамічних» ще раз довів, що не дарма вважається одним з найкращих голкіперів у масовому футболі Києва!

Ярослав Заворотний, BudmonsteR

Втримати Заворотного – завдання не із легких. Про це ми говорили в анонсі звітного туру. Однак Ярослав є величезним майстром пляжного футболу, що він і підтвердив у грі проти команди, яка не програвала в цьому сезоні (Dynamika), оформивши дубль!

Андрій Цілик, Griffin-2 | Олексій Іллічов, Griffin-2

Враховуючи, що турнір у нас все ж таки аматорський, ми можемо собі дозволити певні варіації у визначенні найкращих гравців туру. Тому окремо хочемо відзначити дует Цілика і Олексія Іллічова. Здавалося б, було логічно додати до Олексія його брата Артема, але ми вважаємо, що саме з Ціликом Олексій знайшов максимальне порозуміння, забивши на двох одразу шість голів.

Максим Шушков, Dynamika

Місце в збірній для Максима – це більше аванс, адже його команда, відверто кажучи, провела найгіршу гру в сезоні, отримавши першу поразку в чемпіонаті. Однак за його бажання бути корисним, самовіддачу і забитий гол у ворота «монстрів», він заслуговує на місце в когорті найкращих.

Вища Ліга

Голкіпер: Володимир Гладченко, NC Beachsoccer

Майстер є майстер. Володимир був лідером своєї команди у грі в захисті, тому його партнери набагато спокійніше почували себе біля чужих воріт. Ми нарахували більше десятка класних сейвів від Володимира, тому його місце у збірній максимально заслужене.

Олег Сіренко, Альтернатива

Не будемо оригінальними, якщо назвемо Олега джокером Альтернативи. Молодий виконавець досить важко входив у новий сезон, але зараз повністю набрав оптимальні кондиції, а його дубль фактично вирвав перемогу для Альтернативи.

Максим Войток, VIT

Навіть якщо команда Максима поступається у матчі, він точно не піде з поля без забитих голів. В минулі вихідні вийшло саме так. VIT, нажаль, програв, але Войток оформив черговий дубль, довівши кількість голів у сезоні до 10!

Олег Зборовський, NC Beachsoccer

Фактично саме завдяки Олегу NC Beachsoccer зміг увірватися на першу сходинку в турнірній таблиці (яку він наразі ділить з Альтернативою). Зборовський, в притаманному для нього і дуже ефектному стилі, оформив дубль, а його колектив переміг 4:2.

Андрій Пашко, Альтернатива

Пашко настільки потужно розпочав гру проти Сервіту, що, мабуть, суперники самі не очікували такої спритності від гравця команди опонентів. Андрій відзначився голом вже на 2-й хвилині матчу, після чого ще раз засмутив голкіпера опонентів.