КІНЕЦЬ ВІДБІРКОВОГО ЕТАПУ. ПІДДАВКИ НЕ ВИЙШЛИ! ВИШКА СФОРМОВАНА!, Підсумки п'ятого туру відбіркового етапу , Київська Асоціація Пляжного Футболу. Офіційний сайт

02 липня

КІНЕЦЬ ВІДБІРКОВОГО ЕТАПУ. ПІДДАВКИ НЕ ВИЙШЛИ! ВИШКА СФОРМОВАНА!

02 липня

АНРЕАЛ — МФК Сервіт
Кількість гравців АНРЕАЛ зашкалювала, не дивлячись на ранковий суботній поєдинок. Проте кількість гравців не переросла у набрані бали. Розпочали з рахунку 0:0, а на 25 хвилині на табло побачили 0:7. Сергій Афансьєв, Сергій Андріїшен, Костянтин Демиденко, Ярослав Намчук, Максим Постолатьєв, Сергій Романовський та Євгеній Савчук. Всі гравці забили по одному голу. Павло Коротенко, у ворота Крючкова, Кучера та Подколзіна забити не зміг, а у свої — зрізав м’яч. Так АНРЕАЛ забив гол престижу на 27-й хвилині, Євген Пустовалов та Олександр Морозюк намагалися покращити ситуацію, але дістатися до очок не вдалося. МФК Сервіт після відбіркового етапу матиме 8 балів.

Протокол и события матча АНРЕАЛ 3 : 7 МФК Сервіт, Чемпіонат 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

Десна — Sensum
Господарі у перший же сезон, намагаються зачепитися за «вишку». Задля потрапляння в еліту, треба було обов’язково перегравати Sensum, ще й в основний час. За перший тайм побачили лише один гол. Точним ударом зі штрафного в дев’ятку відправив м’яч Руслан Горовий. Десна зуміла збільшити власну перевагу до ходу зустрічі й довести матч до логічної перемоги. У підсумку 6:2, три бали відійшли до господарів. Які по закінченню 5-го туру мають 9 балів.

Протокол и события матча Десна 6 : 2 Sensum, Чемпіонат 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

Матч

• 29 червня
  • субота
  • 10:00

Lifecell — UNION (BRZ)
Lifecell традиційно для себе дуже погано розпочинають та вмикаються ближче до кінця зустрічі. Ця субота не стала виключенням. Гравці UNION (BRZ) зуміли вийти вперед, але втримати потрібний результат не змогли. Владислав Хмель від власних воріт зрівняв рахунок, а Юрій Голято, який потенційно може стати MVP туру, вивів свою команду вперед фантастичним дублем у ворота гостей. UNION (BRZ) намагалися відігратися, кинувши всі сили в атаку, проте пропустили ще. Під рискою рахунок 5:1 на користь «жовтих».

Протокол и события матча lifecell 5 : 1 UNION (BRZ), Чемпіонат 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

REZULT — kicker
Приголомшливий початок матчу від підопічних Максима Войтка. Вже на 11 хвилині зустрічі рахунок був 3:0. Дубль від Миколи Каграманова та м’яч від Боженка Володимира подарував надії вболівальникам на потенційну «першу» лігу основного розіграшу столиці незламної держави з пляжного футболу. Олександр Борисков дещо цю надію вкрав, адже двічі реалізував власний момент. Був ще гол Сергія Перевертуна, який в принципі розставив всі крапки над «і». REZULT здобуває перемогу й має шанси на «першу» лігу, потрібно уважно спостерігати за матчами прямих конкурентів.

Протокол и события матча REZULT 4 : 2 Kicker, Чемпіонат 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

NC Beachsoccer — БРАГА
Матч, який можна було схарактеризувати центральним. Боротьби та інтриги не вийшло. NC Beachsoccer на початок та кінець матчу був просто сильніший. Хлопці гостей билися та намагалися нав’язати свій футбол у який впевнено не хотіли грати господарі поля. У підсумку за «синіх» забивали: Андрій Євдокимов, Олег Щитнік, Нікіта Левченко, Артем Криворучко та Максим Хижняк. Всі футболісти забили по одному голу. Гол престижу з боку БРАГА забив Клименко Ярослав. Брага має сім очок, а їх сьогоднішні суперники матимуть аж 11 балів, та розташовуються на проміжному п’єдесталі відбіркового етапу.

Протокол и события матча NC Beachsoccer 5 : 1 Брага , Чемпіонат 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

Сервіт U-21 — VPK-Поверхность ТВ
Дуже важливий поєдинок для молоді. За певних обставин, молодіжна команда Сервіт могла опинитися у «вишці» розіграшу 2024, тим самим викинувши за борт основну команду. Задля цього треба було в основний час переграти VPK-Поверхность ТВ. Проблема молодих парубків — нестабільність. Так вийшло у цей матч. Початок гри, повністю за підопічними Руслана Ніфталієва. Два голи й перерва. Кобельчук та Задорожній забили по одному голу. Результат другого — нічия, 2:2. Мельничук та Кравченя проти Кобельчук та Цехмейструка. Заключна дванадцятихвилинка, розпочиналася з мінімальної переваги саме гостей. В’ячеслава Мельничука явно ситуація не тішила, й той почав рішуче діяти. Два голи від капітана Сервіт U-21 та гол від Андреєва, переводять гру в овертайм, бо Задорожній оформивши дубль у третьому таймі забиває в рамку господарів. Додатковий час, на третій хвилині, Дмитро Цехмейструк вирішив, що один бал його команді важливіший та забив. Радість за VPK-Поверхность ТВ, шкода команду Сервіт U-21, шанс на «еліту» був близький.

Протокол и события матча "Сервіт U-21" 5 : 6 VPK-Поверхность ТВ, Чемпіонат 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

FC Griffin — NC Beachsoccer U21
Насправді у гостей ситуація зрозуміла. Основний склад потрапляє до «вишки», а значить молодіжна команда опиниться як максимум у «першій». Гадаю, Артем Криворучко може бути задоволений відбірковим етапом своїх хлопців. 2 перемоги в основний час та одна у додатковий. Вісім набраних балів, що допомогли розташуватися на 7 сходинці після п’ятого туру. Битва проти FC Griffin, поки не по зубах. Поки нав’язати боротьбу фавориту чемпіонату не вдалося, хоча основний склад NC Beachsoccer у минулому турі, майже відібрав пальму першості. Після 36 хвилини рахунок майорів 6:1. Хет-трик Максима Войтка, дубль Івана Глуцького та гол від Дениса Сабатюка підвели риску для FC Griffin у відбірковому етапі. Голом престижу відповіли NC Beachsoccer U21. Данило Рудзинський, капітан забив на 13-й хвилині. FC Griffin — переможець відбіркового етапу 2024!

Протокол и события матча FC Griffin 6 : 1 NC Beachsoccer U21, Чемпіонат 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

ДЮСШ-10 — TOZO-PRINT
Похід за трьома балами для гостей закінчився невдало. Хоча розпочалося все досить добре. Вадим Масло забив за TOZO-PRINT, проте на цій ще хвилині був забитий гол від ДЮСШ-10 — Владислав Воронков відзначився у ворота «чорних». А за дві хвилини ДЮСШ-10 вже святкували проміжну перемогу. Костянтин Шапошник автор забитого м’яча на 7-й хвилині. У другому таймі лише один м’яч, Владислав Воронков оформлює дубль на 17-й хвилині, перевагу у два м’ячі підопічні Дмитра Войтенка не втратили, а навпаки збільшили у третьому таймі. Кирило Семекин зафіксував рахунок 4:1. Микола Соколовський не міг піти з пляжної арени без забитого голу, тому у підсумку маємо 4:2. ДЮСШ-10 мають шість балів, на три менше у TOZO-PRINT.

Протокол и события матча ДЮСШ-10 4 : 2 TOZO-PRINT, Чемпіонат 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

Катран — FC STM Kyiv
Щось у гостей справи не йдуть. Взагалі дуже важкий початок та відбірковий етап. Без перемог, нуль балів та остання сходинка у турнірній таблиці. Битва проти «чорноморських акул» мала стати ковтком свіжого повітря, але не стала. Впевнена перемога «акул». Без зайвих питань та варіантів. Шість голів та «сухі» ворота під замком Ярослава Степаненка. Богдан Адаменко, Андрій Мельниченко, Богдан Галич, Дмитро Макаров та двічі Роман Помаранець. Команда гостей відправляється до третьої ліги, баталії будуть загострюватися, а перемоги — попереду!

Протокол и события матча Катран 6 : 0 FC STM Kyiv, Чемпіонат 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу