ГРУПОВА ЧАСТИНА ОСНОВНОГО ЕТАПУ ВЖЕ ПОЗАДУ. КАМБЄК REZULT. П'ЯТЬ МАТЧІВ ВИШКИ. , Підсумки п'ятого туру чемпіонату міста Києва, Київська Асоціація Пляжного Футболу. Офіційний сайт

Новина

06 серпня

ГРУПОВА ЧАСТИНА ОСНОВНОГО ЕТАПУ ВЖЕ ПОЗАДУ. КАМБЄК REZULT. П'ЯТЬ МАТЧІВ ВИШКИ.

06 серпня

Вища ліга:

Альтернатива — FC Griffin
Перший удар, розіграш з центру — гол. Характеристика ніби про Андрія Пашка, але гості вбили звіра рушницею суперника. Іван Глуцький відправив м’яч у сітку Олександра Пославського. Моментів обмаль, одні берегли перевагу, інші — не ризикували, бо час вдосталь. Перший тайм закінчився з рахунком 0:1. Далі ж ситуація продовжилася. Антоніо Росс декілька разів з кількох метрів не переграв Сабатюка. Тижневий іменинник, пробивавши по воротах, завдяки рикошету від Олександра Корнійчука забив другий гол. Закінчився матч з рахунком — 0:4. Два заключні голи на рахунку Крістіана Турку. В минулому гравець «Альти» забиваючи не святкував, адже, має повагу до своїх минулих партнерів. Кріс після гри був дуже радий, що змін довести Миколі Петровичу свою «проф майстерність»

Протокол и события матча Альтернатива 0 : 4 FC Griffin, Чемпіонат 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

BSC ARTUR MUSIC — МФК Сервіт
«Музиканти» почали впевнено, ніби відчували, що трішки «підкрутивши» темп зможуть переграти своїх суперників. Станом на 29 хвилини зустрічі, гості перемагали, адже реалізували майже всі свої моменти. А під кінець зустрічі, не витримали темп господарів поля. Декілька непотрібних стандартних положень, які призвели до пропущених голів. «Музиканти» погралися й перемогли суперників. Вирішальний дубль від Юрія Щериці. По одному забитому має: Сергій Максимець, Дмитро Масальов, Максим Сягровський. МФК Сервіт спромоглися забити тричі: Ярослав Намчук, Максим Постолатьєв та Олексій Іллічов.

Протокол и события матча BSC ARTUR MUSIC 5 : 3 МФК Сервіт, Чемпіонат 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

Десна — FC Griffin
Гримнути дверима Десна не змогла. Гості проводили зустріч після виснаженого матчу у суботу з «Альтою». В матчі із зеленими пішло багато фізичних сил, а ще більше — емоційних. Десь емоцій та концентрації не вистачило на початок поєдинку. Андрій Огнистий відкрив рахунок у зустрічі. FC Griffin прокидався рівно 11 хвилин. Іван Глуцький під завісу першого тайму встановив паритет. У другому таймі на піску були гравці у «червоному». П’ять голів без відповіді побачили від FC Griffin. В’ячеслав Реуцький, Іван Глуцький(оформлює дубль), двічі Максим Войток та Олександр Галицький — знімають питання щодо переможця гри до початку заключної дванадцятихвилинки. Андрій Науменко зумів забити у третьому таймі, але там FC Griffin більше пропустив. Андрій Огнистий ще раз підібрав ключ до воріт, а Сергій Мельник забив третій командний гол Десни. Три бали відійшли FC Griffin, переможцю групової частини основного етапу.

Протокол и события матча Десна 3 : 7 FC Griffin, Чемпіонат 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

Альтернатива — МФК Сервіт
Господарі двічі поступалися своїм суперникам. МФК Сервіт поступившись «музикантам» у суботньому матчі, втратив всі шанси на вихід із групи. Альтернатива перед грою вже знали розклади, «альта» залишається на четвертому місці й потрапляє на FC Griffin у півфіналі. Але ж закінчити груповий етап — справа честі. Альтернатива перемагала до 34 хвилини з рахуноком 5:2, далі трішки розслабилася й полоскотала нерви вболівальникам. Три бали то відійшли до «зелених», але як перемогти FC Griffin у півфіналі? МФК Сервіт чекатиме одна зустріч проти Десни за п’яту сходинку.

Протокол и события матча Альтернатива 5 : 4 МФК Сервіт, Чемпіонат 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

Матч

• 04 серпня
  • неділя
  • 17:00

NC Beachsoccer — BSC ARTUR MUSIC
Початок гри передбачав нам гольовий матч. Але швидко обмінюючись голами, футболісти переважно думали про захист. Максим Хижняк з пенальті забив на третій хвилині, а Юрій Щериця рівно за 120 секунд після того, встановив паритет у зустрічі. Глядачі очікували додаткового часу, але «контент-мейкер» сторінки NC Beachsoccer, а головне топрівня воротар Олексій Кіриченко дальнім ударом вивів колектив вперед. Шість хвилин потрібно було втримати перевагу, господарі вдало з цим завданням впоралися. Репетиція півфіналу пройшла вдало.

Протокол и события матча NC Beachsoccer 2 : 1 BSC ARTUR MUSIC, Чемпіонат 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

VPK-Поверхность ТВ — NC Beachsoccer U21
Вийшло голосно грюкнути дверима. Перші бали дублерів в основному етапі. Гольова зустріч під проливним дощем. Десять голів добряче потішили вболівальників. Захопивши лідерство з першим секунд, підопічні Артема Криворучко довели справу до перемоги. Дублем вистрілив Денис Ярмак. Даніїл Рудзинський, Олександр Тараненко, Станіслав Балаченко та Данило Мириленко — забивали по одному голу. У VPK-Поверхность ТВ відправили м’яч у сітку: Роман Задорожній (оформив дубль), Євгеній Лагус та Назар Мальований.

Протокол и события матча VPK-Поверхность ТВ 4 : 6 NC Beachsoccer U21, Чемпіонат 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

Viatec — ФК MAXteam
Повернувся Микола Обіюх. Гра господарів з цим фактом стала відразу яскравішою. Viatec цією перемогою, забрав всі шанси гостей на турнір чотирьох. З першої секунди та до останньої, домінація команди Сергія Гербута. Обіюх та Лузан має по два м’ячі, а Дмитро Панченко, Олександр Ткачук та Олексій Куровський — по одному. Підозріло мовчав Олександр Селюк, який приберіг забиті голи на стадію плей-оф. Голами престижу двічі відзначилися «жовті». Михайло Кирик та Олександр Поліщук знайшли дірки у захисті Viatec. Viatec має стільки ж балів як 2Т (Трансбуд ТСП), але у таблиці на другому місці.

Протокол и события матча Viatec 7 : 2 ФК MAXteam, Чемпіонат 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

Брага — 2Т (Трансбуд ТСП)
Господарі вже прорахувавши, виходили на матч у статусі четвертої команди. Матчі на виліт та боротьба за золото буде продовжено. Ця зустріч — іміджева ситуація. Матч обов’язково потрібно виграти. Володимир Погрібний на п’ятій хвилині вивів команду вперед. У другому таймі, Віктор Марченко встановив паритет, а за сім хвилин — Володимир Погрібний з пенальті приносить три бали гостям. Та Брага знаходить сили відігратися. Сергій Курдас відправляє м’яч у сітку, рахунок нічийний. За чотири хвилини до кінця, Євген Смоловик двічі забиваєте, розставляє все на місця. Першою команду га груповій частині основного етапу стає 2Т (Трансбуд ТСП).

Протокол и события матча Брага 2 : 4 2Т ( Трансбуд ТСП ), Чемпіонат 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

lifecell — BSC “Dominos”
Очікування не виправдалися. Третій тайм від господарів поля був не прям «вау». У першому таймі, Андрій Маслюк не реалізував пенальті в останні секунди тайму. Другий тайм закінчився точним ударом Юрієм Голято по власним воротам. Намагався віддати передачу назад, а вийшло як вийшло. У третьому таймі намагалися підібратися до воріт гостей. Робили спроби, будували атаки, сьогодні «лайф» не показав свою «родзинку». У неділю сильнішими виявилися гості.

Протокол и события матча lifecell 0 : 1 BSC "Domino's", Чемпіонат 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

Сервіт U21 — АНРЕАЛ
Нічого цей матч не вирішував, адже Сервіт U21 залишався б на шостій сходинці, а гості — готувалися вже до плей-оф. АНРЕАЛ розпочав відносно спокійно, ніби відчував свою сьогоднішню силу. Гол від Олександра Здебського підвів риску у першому таймі. Друга дванадцяти хвилинка закінчилася з рахунком 4:0. Дубль Олексія Лісового та В’ячеслав Вдовика забили за гостей. Гравці Сервіт U21 награли вже на гол. Футбольний Бог нагородив дублерів МФК Сервіт. Олександр Чуприна відзначився з 9 метрів. Щоправда, АНРЕАЛ відповів трьома голами. В’ячеслав Ганзевич, Ігор Кострома та В’ячеслав Вдовика підвели риску під матчем. АНРЕАЛ — чемпіон групової частини другої ліги.

Протокол и события матча "Сервіт U-21" 1 : 8 АНРЕАЛ, Чемпіонат 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

REZULT — Катран
Матч лише вирішував розташування господарів та пари на півфінал. Гольову феєрію видали гравців обидвох команд. Мало того, що забили дванадцять м’ячів на дві команди, так ще й, добралися до серії післяматчевих ударів. REZULT створили собі проблеми, точніше їх створив Катран, з якими довелося героїчно справлятися по ходу зустрічі. Все вирішилося на останніх секундах. А в серії післяматчевих ударів, вирішальне слово було за Володимиром Боженко, який забив та парирував три пенальті. REZULT набирає один бал, посідає четверту сходинку й виходить на АНРЕАЛ.

Протокол и события матча REZULT 6 : 6 Катран, Чемпіонат 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу