Вітаємо на «КАПФ AIRLINES». РЕВАНШИ. ШЛЯХ ДО ФіНАЛУ, Підсумки шостого ігрового тижня , Київська Асоціація Пляжного Футболу. Офіційний сайт

Новина

11 серпня

Вітаємо на «КАПФ AIRLINES». РЕВАНШИ. ШЛЯХ ДО ФіНАЛУ

11 серпня

FC Griffin — Альтернатива
Минулої суботи, матч закінчився з рахунком 4:0. Минуло всього сім днів, а результат перевернувся з ніг на голову. Два тайми минуло без забитих голів, а заключна дванадцятихвилинка порадувала нас забитими голами. Андрій Пашко з розіграшу, «запульнув» м’яча точно у ворота Сабатюка. Олег Зборовський за декілька хвилин подвоїв перевагу «альти». Руслан Ніфталієв зі стандарту забив третій гол. А Олег Сіренко розставив всі крапки над «і». Альтернатива віддає боржок господарям, які провели гру не на своєму рівні. Путівка у фінал та на чемпіонат України вже у «Альти». Вітаємо на борту «КАПФ airlines».

Протокол и события матча FC Griffin 0 : 4 Альтернатива, Чемпіонат 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

NC Beachsoccer — BSC ARTUR MUSIC
Перші дванадцять хвилин голами глядачів не порадували. Все розпочалося з кінцівки другого тайму. На 17-й хвилині, Олег Щитнік забив перший гол у зустрічі, а за п’ять хвилин потому, Андрій Євдокимов вже подвоїв перевагу номінально господарів зустрічі. Жовті картки, спроба завести команду в емоційному плані обернулася невдало. Олексій Кіриченко у третьому таймі робить рахунок 3:0 на користь NC Beachsoccer. Дещо оживилися вболівальники «музикантів» після 32 хвилини, адже Андрій Неруш скоротив перевагу суперника. Та вболівальники не довго тішилися на трибунах. Дубль від Нікіти Левченка за дві хвилини. Риска під півфіналами проведена. NC Beachsoccer на борту «КАПФ airlines».

Протокол и события матча NC Beachsoccer 5 : 1 BSC ARTUR MUSIC, Чемпіонат 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

2Т (Трансбуд ТСП) — Брага
Перший півфінал першої ліги вийшов без довгої боротьби. Господарі поля вийшли вперед зусиллями Дмитра Джафарова. Перед цим слідувало вилучення Віктора Мельника за «слова» у бік арбітра. Сергій Курдас зрівняв рахунок, але паритет протримався не довго. Дмитро Джафаров оформив дубль, а Володимир Погрібний після другого тайму допоміг команді перемагати у два м’ячі. Кирило Кучер скоротив перевагу суперників, та це не допомогло пройти у фінал. Хет-трик від Джафарова, який тягне команду за золотом.

Протокол и события матча 2Т ( Трансбуд ТСП ) 4 : 2 Брага , Чемпіонат 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

Viatec — VPK-Поверхность ТВ
Господарі розпочали вдало, як личило фаворитам зустрічі. Матчі на виліт суттєво відрізняються в емоційному плані. Забити Viatec вдалося першими. Вже на стартових секундах Микола Обіюх відправ м’яч у сітку. У другому таймі Руслан Ніфталієв вніс певні корективи, які спрацювали. Роман Задорожній, Дмитро Цехмейструк, Артем Антонюк — автори голів та радості для VPK-Поверхность ТВ. Трішки господарі зібралися у третьому таймі, але недостатньо аби потрапити до фіналу. Обіюх та Полішко проти Лагуса та Іваницького. У підсумку маємо: 3:5 на користь гостей.

Протокол и события матча Viatec 3 : 5 VPK-Поверхность ТВ, Чемпіонат 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

BSC “Dominos” — Lifecell
На минулих вихідних, один гол й все. Зараз голів було ж вдосталь. Антон Нетяга відкрив рахунок у зустрічі. Валерій Шило у слідуючому наступі вже відквитав перевагу суперника. За другий тайм, глядачі побачили два голи. Всі м’ячі були від BSC “Dominos”. Олександр Мотринчук та Олег Моргун на весь стадіон заявили про переможні наміри команди господарів. За Lifecell віддав боржок Юрій Голято, забивши у ворота BSC “Dominos”. Але Олександр Мотринчук робить рахунок 4:2 та відправляє BSC “Dominos” у фінал другої ліги.

Протокол и события матча BSC "Domino's" 4 : 2 lifecell, Чемпіонат 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

АНРЕАЛ — REZULT
Розпочали бадьоро дві команди. Обмінялися небезпечними моментами, але реалізувати атаки змогла лише одна команда. Олександр Здебський на шостій хвилині відкрив лік забитих голів. За декілька хвилин, Володимир Боженко порушив правила у штрафній площадці. Вирок арбітра: пенальті. Сергій Вовченко з позначки не схибив. На цьому й закінчився перший тайм та голи в цій зустрічі. Друга та третя дванадцятихвилинки точних ударів не подарували. АНРЕАЛ втримав перевагу над гостями та вийшов у фінал другої ліги.

Протокол и события матча АНРЕАЛ 2 : 0 REZULT, Чемпіонат 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

FC STM Kyiv — Calypso
Зупинити гостей — задача для всіх команд третьої ліги. На цих вихідних, намагалися справитися із задачею гравці FC STM Kyiv. Боролися до останнього, але трішки не вийшло. До двадцять другої хвилини рахунок був 0:5. Лише в третьому таймі зуміли забити господарі поля. Причому, забили тричі. Calypso забили на п’ять м’ячів більше у підсумку. Юрій Клименко, двічі Андрій Кунцевич, Валентин Мондриївський та покер від Євгена Варениці. Calypso продовжує лідирувати у турнірній таблиці третьої ліги.

Протокол и события матча FC STM Kyiv 3 : 8 Calypso, Чемпіонат 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу