ЗУПИНИЛИ ЧЕМПІОНА. РЕВАНШ ВЗЯТО. РІВНІСТЬ КОМАНД У ПЕРШІЙ ЛІЗІ., Підсумки четвертого туру основного етапу, Київська Асоціація Пляжного Футболу. Офіційний сайт

Новина

30 липня

ЗУПИНИЛИ ЧЕМПІОНА. РЕВАНШ ВЗЯТО. РІВНІСТЬ КОМАНД У ПЕРШІЙ ЛІЗІ.

30 липня

Вища ліга:

ARTUR MUSIC — Альтернатива
Двічі команда Віталія Сидоренко поступалася Миколі Петровичу з рахунком 0:3. Гравці господарів вийшли з бажанням помсти. Намагалися пресингувати впродовж тридцяти шести хвилин. Перемагали, поступалися, але у підсумку змогли досягнути результат. Доленосним став точний удар за три хвилини до закінчення зустрічі від Андрія Назарова. Були моменти у Пашка, Зборовського з ближньої стійки, але м’яч вперто не йшов у рамку «музикантів». Зустріч топова, настрої команд змінювалися по ходу матчу, всі чекали додаткові хвилини та серію пенальті. Вийшло взяти реванш «музикантам», перемога з рахунком 5:4, значно загострює боротьбу за вищі місця у таблиці.

Протокол и события матча BSC ARTUR MUSIC 5 : 4 Альтернатива, Чемпіонат 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

FC Griffin — NC Beachsoccer
Початок зустрічі залишився за гостями. Швидкий гол — думки про гольовий поєдинок. На цей раз, вийшло зовсім не так. Цей гол змусив команду NC Beachsoccer дещо закритися, подумувати про перевагу, вже створену. Олександр Зінченко — автор забитого першого голу. Таким рахунок тримався до 27-ї хвилини. Дмитро Войтенко прекрасним дальнім ударом у дев’ятку встановив паритет у зустрічі. Та в подальшій атаці, Тарас Коваленко знову вивів команду гостей вперед та подарував надію на три бали. Проти був Андрій Потапов, удар через себе, з семи метрів, м’яч у сітці. Рахунок 2:2 протримався до завершення зустрічі та додаткових трьох хвилин. Хлопці відправилися бити пенальті. Вдало зіграли воротарі обидвох команд, але сильніші психологічно виявилися футболісти гостей. Перша осічка лідера. NC Beachsoccer — перша команда, яка відбирає бали у FC Griffin.

Протокол и события матча FC Griffin 2 : 2 NC Beachsoccer, Чемпіонат 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

МФК Сервіт — Десна
Матч команд, які не набирали бали в основному розіграші. Десна класно провела перший тайм. Вдалося заробити певну перевагу. Ярослав Кутовий та Віктор Данилів завдали по одному точному удару. Сергій Романовський відквитав один м’яч переваги. Другий тайм, час жовтих карток, а також червоних. Павло Коротенко встановив рівновагу, а далі забивали лише гравці МФК Сервіт. Вилучення В’ячеслава Листопада далося взнаки. Тричі забив Олексій Іллічов, двічі Сергій Андріїшен, Ярослав Намчук поцілив одного разу у рамку воріт. Андріїшен також зрізав м’яч у власні ворота, зробивши рахунок 8:3. МФК Сервіт займає п’яту сходинку перед останнім туром основного етапу.

Протокол и события матча МФК Сервіт 8 : 3 Десна, Чемпіонат 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

2Т (Трансбуд ТСП) — Viatec
Без Миколи Обіюха. Гравці 2Т (Трансбуд ТСП) почали досить активно. Найкраще прокинувся Валерій Директоренко. Йому в суботу пощастило відзначитися хет-триком. Григорій Комар у першому таймі теж відібрав ключ до воріт суперника. Олександр Полішко, який відкрив рахунок у протистоянні, забив перший командний гол Viatec. У другому таймі, гості зуміли зібратися та видати дванадцять хвилин. Сергій Лузан та Олександр Миколюк змогли скоротити відставання «рожевих» до мінімуму. Але початок третього тайму розставив все по місцях. Володимир Погрібний, Павло Квітко та Дмитро Джафаров повернули перевагу. Три бали та зрівнялися з лідером — висновок для 2Т (Трансбуд ТСП).

Протокол и события матча 2Т ( Трансбуд ТСП ) 7 : 3 Viatec, Чемпіонат 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

NC Beachsoccer U-21 — Брага
2:0 перемагали гравці Браги. Костянтин Шевченко та Микита Поротиков створили комфортну перевагу для своєї команди. Ця перевага була втрачена за 5 хвилин. Назарій Горбунов та Денис Ярмак встановили паритет у зустрічі, ще до кінця першого тайму. Другий тайм розпочався голами у відповідь. Даніїл Рудзинський та Віктор Марченко продовжили нічийний рахунок, але трішки його збільшили. А вже на 18-й хвилині Юрій Яковчук вивів Брагу вперед. Довго трималася перевага гостей, але Артем Федорченко переводить гру в екстратайм. Додаткові три хвилини нічого не показали. Відправилися бити 9-ти метрові удари. Брага забирає один бал. Краще так, аніж ніяк.

Протокол и события матча NC Beachsoccer U21 4 : 4 Брага , Чемпіонат 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

АНРЕАЛ — REZULT
Всі аналітики в один голос стверджували про перемогу АНРЕАЛ. Але REZULT вдалося зіграти в закритий, оборонний футбол. Нічого з такою грою не змогли зробити майстри «різнокольорових». Дмитро Лось вже на першій хвилині подарував надію вболівальникам на три бали. Безліч гірчичників, затримки часу, довгі паузи. Перший тайм закінчився з одним голом. У другій частині зустрічі, Сергій Вовченко знайшов в собі сили та відквитав перевагу гостей. Знову купа стандартних положень, ударів, але без голів. Третя частина зустрічі, нічия як умова зустрічі. Результат: перемога REZULT. Дмитро Лось записує на свій рахунок дубль та дарує три бали команді «червоних».

Протокол и события матча АНРЕАЛ 1 : 2 REZULT, Чемпіонат 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

Катран — lifecell
«Чорноморські акули» буди двічі попереду, але не втримали перевагу. lifecell у потрібний момент ввімкнувся й довів свій намір на пальму першості у другій лізі. Голів довелося чекати до другого тайму, на 15-й хвилині відзначився Богдан Адаменко. Андрій Маслюк через дві атаки після того зрівняв рахунок. 9-ти метровий удар під завісу другого тайму від Катран — м’яч у сітці. Сергій Клочко поцілив у рамку. Третій тайм — тайм «лайфу». Лише там хлопці «жовтих» починають грати. Сергій Клименко, Антон Нетяга та Двейн Джонсон (Євген Сологуб) забили у ворота суперника й заробили дев’ять балів за чотири матчі.

Протокол и события матча Катран 2 : 4 lifecell, Чемпіонат 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

BSC “Dominos” — Сервіт U-21
Гості першими забили. В’ячеслав Мельничук на третій хвилині відзначився у ворота Сергія Павельчука. Дванадцять хвилин першого тайму минуло, а рахунок залишився незмінним. Проте відразу після перерви, BSC “Dominos” почали забивати. Тричі Валерій Шило та «воротар-бомбардир» Сергій Павельчук зробили рахунок на власну користь. Дмитро Кокоровець дещо скоротив перевагу суперників, але це не допомогло заробити бали. Олександр Мотринчук та Андрій Романенко вже у третьому таймі відвели риску під забитими голами BSC “Dominos”. В них шість голів, у суперника — три. Третій на рахунку Олександра Кравченні.

Протокол и события матча BSC "Domino's" 6 : 3 "Сервіт U-21", Чемпіонат 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу