ПІДКОРЕНО ПЛЯЖНИЙ ОЛІМП СЕЗОНУ 2024!, Підсумки сьомого тижня чемпіонату, Київська Асоціація Пляжного Футболу. Офіційний сайт

Новина

19 серпня

ПІДКОРЕНО ПЛЯЖНИЙ ОЛІМП СЕЗОНУ 2024!

19 серпня

Вища ліга:

Альтернатива — NC Beachsoccer
Матч — життя в сезоні 2024. Гранд фінал. Розв’язка сезону. Золоті нагороди, вже чекали своїх достойних футболістів. Дві команди подолали великий шлях до цього поєдинку. Гра в шахи розпочалася в неділю о 16:00. Всі думали, що саме в шахи зіграють хлопці. Гравці гостей розставляли пішаків, а Микола Петрович Костенко витягував з кишені шашки. Готувалися до одного, а господарі згадали зовсім іншу гру. Шашки запропонував Костенко, а гравці й тренери NC Beachsoccer не були до такого готові. Всі голи Альтернативи дуже прості, не вимушені, але трудові. Олег Зборовський та Микола Кібиш у першому таймі. Андрій Пашко на двадцятій хвилині зустрічі зробив рахунок 3:0. Третій тайм подарував два голи від «зелених» та один м’яч NC Beachsoccer. Андрій Пашко, Олег Будзько проти Владислава Парубця. Рахунок під рискою 5:1. Фінал виявився грою у шашки, а не шахи. Альтернатива — чемпіон міста Києва!

Протокол и события матча Альтернатива 5 : 1 NC Beachsoccer, Чемпіонат 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

FC Griffin — BSC ARTUR MUSIC
Матч не тільки за бронзу Києва, а ще й за путівку на чемпіонат України. Вдалий початок був від господарів поля, яка у півфінальному поєдинку поступилися з рахунком 0:4. Андрій Потапов забив прекрасний м’яч у сітку «Музикантів». Дванадцять хвилин закінчилися, хлопці відправилися на перерву. Другий тайм, перевернув все з ніг на голову, Ігор Левченко на тринадцятій хвилині зрівняв рахунок, а на двадцятій Сергій Степаненко вже вивів гостей на п’єдестал чемпіонату. Атаки на атаки, спроби FC Griffin забити той щасливий другий м’яч, але всі спроби закінчилися. За тридцять шість хвилин, FC Griffin не зміг забити більше одного голу «музикантам». BSC ARTUR MUSIC — бронзовий призер чемпіонату міста Києва!

Протокол и события матча FC Griffin 1 : 2 BSC ARTUR MUSIC, Чемпіонат 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

Десна — МФК Сервіт
Поєдинок вищої ліги, скоріше за престиж. Десна — новачок, але з планами повернутися назад та дати бій глибам чемпіонату вже наступного року. До третього тайму рахунком тримався на користь Десни. А ось третій тайм, довів, що досвід є досвід. Футболісти МФК Сервіт змогли забити чотири м'ячі без відповіді й посісти п’яту сходинку у вищій лізі сезону 2024. Спрацювали без голів Олексія Іллічова. Двічі Ярослав Намчук, Віктор Нещерет, Костянтин Демиденко, Максим Постолатьєв та Олег Примачук — відзначилися за гостей. У господарів список дещо скромніший. Віктор Данилів, Андрій Огнистий та Іван Разумний — відправили м’яч у сітку воріт гостей.

Протокол и события матча Десна 3 : 6 МФК Сервіт, Чемпіонат 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

2Т (Трансбуд ТСП) — VPK-Поверхность ТВ
Фінал першої ліги. Ігор Малюк вивів команду вперед, але цим він тільки замотивував суперника на подальшу звитягу. Олег Мережин на тринадцятій, Андрій Голенков на сімнадцятій, Дмитро Джафаров на двадцять першій. Після другого тайму 2Т (Трансбуд ТСП) майже починали святкувати своє чемпіонство. Треба було втримати перевагу, а гравці навіть збільшили. Григорій Комар підвів риску під першою лігою. 2Т (Трансбуд ТСП) переможець першої ліги!

Протокол и события матча 2Т ( Трансбуд ТСП ) 4 : 1 VPK-Поверхность ТВ, Чемпіонат 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

Брага — Viatec
Господарі до 21 хвилини зустрічі, впевнено крокували до нагород чемпіонату. Максим Алексюк та Сергій Барановський змогли відправити м’яч у сітку воріт. З 21 хвилини, нарешті прокинувся Viatec. Viatec, якого деякі глядачі, очікували побачити у фіналі, ледь не пролетів з нагородами сезону 2024. П’ять м’ячів до кінця зустрічі вдалося забити й не пропустити більш як два. Сергій Лузан, Олександр Миколюк, Дмитро Панченко, Олександр Полішко — автори забитих голів. Viatec підіймається на третю позицію першої ліги.

Протокол и события матча Брага 2 : 5 Viatec, Чемпіонат 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

ФК MAXteam — NC Beachsoccer U21
Класне протистояння на відкриття заключного тижня регулярного чемпіонату. Команди переважно думають про атаку. Вийшло дуже ефектно, шістнадцять голів. Матч, який посипаний голами. Тричі забив Микита Бородавкін, Максим Макеєв, двічі Борис Шило. ФК MAXteam на цьому зупинився. NC Beachsoccer U21 зупинити було дуже важко. Хет-трик від Дениса Ярмака, дубль від Артема Федорченка, дубль Станіслава Балаченка. Назарій Горбунов, Юрій Москальчук, Павло Шпонько — забили по одному голу. Десять м’ячів від гостей, проти шести від господарів.

Протокол и события матча ФК MAXteam 6 : 10 NC Beachsoccer U21, Чемпіонат 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

BSC “Dominos” — АНРЕАЛ
Фінал другої ліги. Ідеальна гра від господарів. Їм вдалося здивувати всіх глядачів у Гідропарку. Матч видався результативним, але після перших 12 хвилин, рахунок залишався 0:0. Голи замайоріли саме у другому таймі. Дмитро Дорохов відзначився двічі, Олександр Мотринчук забив одного разу, Євген Мельничук теж знайшов шпарину у воротах суперника. Олександр Скороход намагався повернути АНРЕАЛ у гру, але не вдалося. Третій тайм, гол з пенальті від Андрія Романенка. BSC “Dominos” — тріумфатор другої ліги!

Протокол и события матча BSC "Domino's" 5 : 1 АНРЕАЛ, Чемпіонат 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

Матч

• 18 серпня
  • неділя
  • 12:00

lifecell — REZULT
Матч за бронзу в другій лізі. Розпочалося все з точного удару Андрія Васильківського, на який відповів Антон Нетяга, зрівнявши рахунок на табло. Другий тайм, обмінялися ролями. lifecell забиває, а REZULT відігрується. Андрій Маслюк проти Миколи Каграманова. Третій тайм, лише один гол й той з пенальті. З позначки не схибив Андрій Маслюк. Маслюк записав на свій рахунок дубль, а lifecell — бронзу другої ліги.

Протокол и события матча lifecell 3 : 2 REZULT, Чемпіонат 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

Катран — Kicker
Товариська зустріч, яка мала мету зрівняти рівень ліг. Є певні недоліки, є певні похибки у відбірковому етапі. Але все ж таки, досить й досить цікава гра вийшла. Висновки зробили з цього матчу всі. Kicker відправили у пляжну відпуску зарано. Підопічні Євгена Старовойтова змогли вийти на пісок в шостому тижні основного етапу. Приїхали, побачили, перемогли. «Чорноморські акули» билися до останнього, але крайню зустріч на піску у 2024, програли. Рахунок на табло майорів 5:3 на користь Kicker.

Третя ліга:

ДЮСШ-10 — Sensum
Молодим хлопцям не вдалося зупинити намір Ігоря Байдака, Максима Коробки, Дмитра Іванова й кампанії. Перша гра у неділю, прокинулися відразу два колективи, адже за стартові дванадцять хвилин, сім голів й одне вилучення. Решта гри пройшло дещо спокійніше та менш результативніше. У два м’ячі зуміли переграти гравці Sensum своїх суперників. Рахунок на табло 5:7, Sensum отримають свої медалі, першими!

Протокол и события матча ДЮСШ-10 5 : 7 Sensum, Чемпіонат 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу