СПЕКА +40. ПІДСМАЖЕНІ НІЖКИ. РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ ПОПРИ ПОГОДНІ УМОВИ, Підсумки другого туру основного етапу, Київська Асоціація Пляжного Футболу. Офіційний сайт

СПЕКА +40. ПІДСМАЖЕНІ НІЖКИ. РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ ПОПРИ ПОГОДНІ УМОВИ

16 липня

Вища ліга:

МФК Сервіт — NC Beachsoccer
Початок навіть не о 9:00, а о 8:55, адже, надзвичайно спекотно було у суботу. Початок за гостями, які забили у дебюті зустрічі. Артем Криворучко закотив м’яч у сітку воріт Віктора Нещера, але м’яч було записано на Олексія Іллічова саме через якого, круглий закотився у рамку. Нікіта Левченко з лівої ноги у закінченні першого тайму забив другий. Два : нуль та перша перерва у грі. Другий тайм подарував нам голи від: Андрія Євдокимова та Олександра Зінченка та Криворучка Артема. Комфортна перевага гостей дещо розслабила їх у третьому таймі. Збільшилася кількість моментів у МФК Сервіт. Моменти призвели до гола Примачука Олега. У підсумку 6:1. NC Beachsoccer виборов перші бали в основному етапі.

Протокол и события матча МФК Сервіт 1 : 6 NC Beachsoccer, Чемпіонат 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

Десна — Альтернатива
Господарі розпочали не зовсім вдало, відразу пропустивши від Андрія Пашка. Проте майже відразу зуміли відігратися. Точним пострілом відзначився Богдан Зінгель. Пан Костенко розлютився на своїх хлопці, які за декілька хвилин забили другий м'яч. Андрій Пашко оформлює дубль та створює знову перевагу для Альтернативи. А Богдан Зінгель — зрівнює рахунок вдруге. Центр поля. Андрій Пашко біля м’яча. Корнійчук під ліву ногу. Удар від граючого тренера збірної, м’яч у сітці. Важкий перший тайм за «Альтою». Другий тайм видався менш гольовим в порівняні з першим. Антоніо Росс забив четвертий командний гол. А третій тайм, «Альта» провела як справжній претендент на нагороди вищої ліги. Кібиш Микола та Козюра Руслан — лише підбили риску. Альтернатива має стовідсотковий показник набраних балів.

Протокол и события матча Десна 2 : 6 Альтернатива, Чемпіонат 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

FC Griffin — BSC ARTUR MUSIC
Вишенька на торті. Протистояння у пекельну погоду. Сонячні промені добряче прожарили ніжки футболістів. Перший тайм та сухі нулі на табло. Перевага переходила від одних до інших. А ось другий тайм, особливо на початку, подарував моменти для «музикантів», які не були реалізовані. Не забиваєш ти, забивають тобі. Кріс Турку перевтілившись у Роналду вистрибнув вище за усіх та відзначився забитим голом. Другий тайм — лише один м’яч. Третя дванадцятихвилинка дарує на старті прекрасний сольний прохід Дмитра Войтенка та удар у дальній кут. Денис Саботюк теж осторонь не хотів залишатися й відзначився, але й допоміг Дмитро Масальов, гравець «музики», який підкорегував польот м’яча. На 3:0 команда Віталія Сидоренко точно не награла, тому Олександр Самойленко забив гол престижу на 33 хвилині. Футболісті дограли відносно спокійно, а FC Griffin зумів набрати шість із шести можливих балів.

Протокол и события матча FC Griffin 3 : 1 BSC ARTUR MUSIC, Чемпіонат 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

NC Beachsoccer U21 — 2Т (Трансбуд ТСП)
Досвідчені гравці гостей розпочали відразу з точного удару. Дмитро Джафаров забив, але з розіграшу з центра поля, наступним ударом Олексій Теплюк зрівняв. Володимир Погрібний на сьомій хвилині, знову виводить гостей вперед. Розіграш з центру. Удар. Гол. Олексій Теплюк оформлює дубль. М’яч на центрі й час забивати після розіграшу вже 2Т. Євген Смоловик закінчив голом перший тайм у розрізі точних ударів. Другий та третій тайм, вже гравці гостей не віддали. Евген Яблонько, Григорій Комар, Дмитрій Джафаров та Євген Смоловик забивали у період з 24 по 36 хвилину. NC Beachsoccer U21 потягатися, але балів не заробили. Олексій Теплюк оформив хет-трик, а Денис Ярмак відзначився одним голом.

Протокол и события матча NC Beachsoccer U21 4 : 7 2Т ( Трансбуд ТСП ), Чемпіонат 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

VPK-Поверхность ТВ — Viatec
Зустріч подарувала нам інтригу до фінального сигналу. У першому таймі Сергій Лузан забив перший гол у зустрічі. Тайм номер два, подарував нам забитий м’яч від Назара Мальованого. Рахунок тримався рівним до 31-ї хвилини. Олександр Селюк забив другий м’яч для своєї команди, а заключний акорд на 36-ї хвилині виконав Єгор Корсун. Гості набирають чергові три бали, мають прекрасний захист та найкращу атаку(разом з 2Т (Трансбуд ТСП) у першій лізі.

Протокол и события матча VPK-Поверхность ТВ 1 : 3 Viatec, Чемпіонат 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

ФК MAXteam — Брага
Більше за всіх хотів перемогти саме Віктор Марченко. Цього парубка було не зупинити, він за тридцять шість хвилин зустрічі зумів забити три голи та записати гірчичник на своє ім’я. Хлопці підтримали запас одноклубника та забивали голи, щоправда, по одному. Дмитро Овчарик, Юрій Яковчук, Максим Алексюк, Сергій Курдас, Ярослав Баранов — відзначилися у ворота Дениса Ніколаєва. Господарі зуміли забити гол престижу зусиллями Ігора Осташевского. Брага забирає перші бали в основному етапі 2024 та наздоганяє ФК MAXteam у турнірній таблиці.

Протокол и события матча ФК MAXteam 1 : 9 Брага , Чемпіонат 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

Сервіт U-21 — lifecell
Гості швидко вийшли вперед точним пострілом Андрія Козловського вже на шостій хвилині. lifecell вкотре доводять, що саме вони фаворити другої ліги. Але й молоді, обдаровані гравці Сервіт U-21, прагнули здобути перші бали в основному розіграші столиці. В’ячеслав Мельничук на 7-й хвилині зрівнює рахунок, а на початку другого тайму, саме господарі виходять вперед. Костянтин Андреєв повів Сервіт U-21 до звитяги. Фаворитів така ситуація не задовольняла, тож довелося рятуватися. Ярослав Шуляківський під завісу другого тайму встановив паритет, а третій тайм, тайм «лайфу». Антон Нетяга — джокер, рятівник. Забив вирішальний гол на 25 хвилині. З рахунком 2:3 закінчився матч.

Протокол и события матча "Сервіт U-21" 2 : 3 lifecell, Чемпіонат 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

BSC “Dominos” — REZULT
Домінація спочатку одних у чотири м’ячі, далі героїчний камбек, перевага до останньої секунди в один точний удар, небезпечний штрафний, додатковий час, перемога сильніших. Ось така коротка характеристика зустрічі, яка подарувала нам купу незабутніх моментів. Гості перемагали у чотири голи, намагаючись створити певний гандикап, бо кількість гравців тренера явно не тішила. Розгубили по ходу зустрічі, але за дві секунди до кінця Дмитро Дорохов зумів подарувати додатковий час, у якому REZULT дотиснув суперника й Владлен Петльований відправив м’яч у сітку. Матч — емоція, розпач або радість. Для одних три бали та радість, а для інших розпач й нуль очок.

Протокол и события матча BSC "Domino's" 5 : 6 REZULT, Чемпіонат 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

АНРЕАЛ — Катран
Один з найрезультативніших поєдинків цього сезону. Про захист дві команди просто забули. Спека, останній матч другого туру, намагалися подарувати вболівальникам гольовий футбол. Вдалося навіть з перебором. Дванадцять голів від господарів проти чотирьох від гостей. Олексій Лісовий забив чотири м’ячі, двічі відзначився Олександр Скороход, Ігор Кострома, В’ячеслав Вдовика, Сергій Вовченко, Олексій Здебський, Дмитро Подколзін та Євген Пустовалов. Від Катран відзначалися: тричі Дмитро Макаров, який просто феєрив від «Чорноморських акул» та гол у доробку Ярослава Степаненка.

Протокол и события матча АНРЕАЛ 12 : 4 Катран, Чемпіонат 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу