З'ЯСУВАЛИ ФІНАЛІСТІВ VIKNAR`OFF BEACH SOCCER CUP 2023!, Огляд півфіналів VIKNAR`OFF BEACH SOCCER CUP 2023!, Київська Асоціація Пляжного Футболу. Офіційний сайт

Новина

17.08.2023

З'ЯСУВАЛИ ФІНАЛІСТІВ VIKNAR`OFF BEACH SOCCER CUP 2023!

17.08.2023

Вітаю! Пропоную до вашої уваги огляд півфіналів VIKNAR`OFF BEACH SOCCER CUP 2023!

BSC ARTUR MUSIC-2 — VIT
Матч за вихід у фінал VIKNAR`OFF BEACH SOCCER CUP 2023 виявився дуже енерго- та емоційно затратним. Футболісти протягом всіх 36 хвилин демонстрували нам свою техніку та майстерність. Всі зірки на полі виборюють звання найкращого! Музиканти відкрили рахунок, Андрій Потапов з «п’ятака» відправив м’яча у сітку. VIT не здавався, продовжував гнути свою лінію й сонечко, все ж таки, засяяло. Олександр Корнійчук на 7 хвилині гри зрівнює рахунок матчу. А на стартових хвилинах другого тайму Максим Войток вивів гостей вперед. Довго, ну дуже довго футболісти BSC ARTUR MUSIC-2 намагалися забити такий важливий гол, забігаючи наперед — їм це вдалося! Сергій Максимець точнісінько поклав м’яч у кут. Здавалося, всі карти музикантам в руки на гарному емоційному фоні, але сьогодні VIT відпрацював на всі сто! Ще один гол Максима ударом через себе та Олег Будзько, який обіграв вже воротаря й відправив м’яча у дев’ятку воріт, зробили перевагу у два м’ячі. Андрій Потапов на останніх секундах скоротив відставання, він найбільше хотів вийти у фінал, та цього музикантам зробити не вдалося. VIT — перший фіналіст VIKNAR`OFF BEACH SOCCER CUP 2023

NC Beachsoccer — Альтернатива
Фентезі. Голлівуд. Камбек. Трилогія має тривати, після недільного півфіналу в чемпіонаті міста Києва хлопці зіштовхнулися один з одним вже у середу на тій самій стадії VIKNAR`OFF BEACH SOCCER CUP 2023. Розпочали хлопці з NC Beachsoccer, краще не вигадаєш. Відразу взялися за справу: нарощували власну перевагу, не дозволяли відзначатися гостям. Все було добре, але є одне «але». Ця вся казка занадто рано скінчилася. За перші десять хвилин зуміли забити чотири голи. Андрій Маховка, Артем Криворучко та два м’ячі від молодої зірки NC Beachsoccer — В’ячеслава Мельничука не тільки засмутили Андрія Бузінного, а ще й додали відсотків на прохід номінально господарів поля у фінал VIKNAR`OFF BEACH SOCCER CUP 2023. Андрій Пашко, який кинув очима на табло, просто зніяковів і взявся за початок камбеку. 4:1, перший тайм підійшов до завершення. У другому таймі — мало футболу, багато боротьби та порушень правил. В одному епізоді Артем Криворучко перестарався й зіграв не за правилами проти Сергія Бабюка. Котрий з легкістю переграв Коваленка Тараса на 19 хвилині гри, так рахунок став 4:2. Третій тайм, і це тайм Альтернативи. Крістіан Турку в першому таймі засмутив Миколу Петровича, який добряче надавав словесних стусанів, а Кріс довів свою майстерність на полі, забивши просто шикарним ударом через себе — 4:3. Дві хвилини не дотерпіти NC Beachsoccer. Олег Сіренко класно розхитав свого візаві, отримав передачу від партнера і головою відправив м’яча у сітку — шалені 4:4 на табло і додатковий час. Герой додаткового часу — Ігор Левченко, хлопець у третьому таймі отримав гірчичник, за що вислухав «пару лагідних» від свого тренера. Завівся і все сказав на полі. Удар через себе — м’яч у сітці! 4-5 Альтернатива бере реванш у NC Beachsoccer і відправляється на борт під назвою фінал VIKNAR`OFF BEACH SOCCER CUP 2023.