ІМЕНА ПРИЗЕРІВ. ЗАКІНЧЕННЯ СЕЗОНУ 2024. ПОБАЧИМОСЬ У СЕЗОНІ 2025, Підсумки останнього туру VIKNAROFF BEACHSOCCER CUP, Київська Асоціація Пляжного Футболу. Офіційний сайт

Новина

16 вересня

ІМЕНА ПРИЗЕРІВ. ЗАКІНЧЕННЯ СЕЗОНУ 2024. ПОБАЧИМОСЬ У СЕЗОНІ 2025

16 вересня

BSC ARTUR MUSIC — Альтернатива
Фінал розіграшу найголовнішого кубку осені з пляжного футболу. Вивіска — бомонд пляжних майстрів та тренерів. «Музиканти» мали с своєму доробку, найголовніший трофей сезон, але лише один. Тож жага завоювати другий, була надвисока. Безгольовий перший тайм побачили глядачі, а ось в другій частині зустрічі — м’ячі були в сітці. Руслан Козюра та Руслан Ніфталієв поклали по цеглинці у загальний доробок команди, який доповнили: Олександр Пославський, Андрій Пашко та Олег Зборовський. Андрій Потапов намагався дещо виправити ситуацію на табло, але не зміг перевернути чашу терезів на бік «музики». Альтернатива — дворазовий володар VIKNAR’OFF BEACHSOCCER CUP.

Протокол и события матча BSC ARTUR MUSIC 1 : 5 Альтернатива, Viknar'off Кубок Києва 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

REZULT — Viatec
Rezult вдало увійшов у гру, не дивлячись на швидкий пропущений гол. Ще в першому таймі, зміг довести свою перевагу до двох голів, що не аби як тішило вболівальників «червоних». Та повністю провалили другий тайм підопічні Максима Войтка. П’ять пропущених м’ячів, відповіді на які, не послідовала. Заключні дванадцять хвилин, пройшли під контролем господарів, та голів особливо не додалося. REZULT залишився без нагороди в оксамитовому сезоні, а Viatec — святкує бронзу на VIKNAR’OFF BEACHSOCCER CUP.

Протокол и события матча REZULT 4 : 7 Viatec, Viknar'off Кубок Києва 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

2Т (Трансбуд ТСП) — Lifecell
Гравці гостей вдало розпочали, але дійти до золота малого кубка не змогли. Два голи забити футболісти «лайфу», проте між цими голами були точні постріли саме господарів поля. Цим ударів було аж шість. По дублю забили: Григорій Комар та Євген Яблонько. Одного разу відзначалися: Дмитро Джафаров та Ярослав Намчук. Завдяки цим голам, саме господарі підіймали золото малого кубка.

Протокол и события матча 2Т ( Трансбуд ТСП ) 6 : 2 lifecell, Viknar'off Кубок Києва 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

UNION — Kicker
Поєдинок за бронзу видався дуже довгим. За тридцять шість хвилин, хлопці не змогли з’ясувати, хто підніме бронзовий трофей, той довелося зіграти ще три хвилини, а потім й відправитися у серію пенальті. Основний час закінчився з рахунком 3:3, постійно довелося наздоганяти саме гравця Kicker. Проте «червоні» показали характер й фортуна усміхнулася у серії післяматчевих ударів.

Протокол и события матча Kicker 3 : 3 UNION, Viknar'off Кубок Києва 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

TOZO-PRINT — MHP
Кубок Престижу, розпався матчем за бронзу. Найголовніше, що можна винести із цієї зустрічі: ніколи, не кажи ніколи. Ініціатива спочатку була на боці команди TOZO-PRINT, в другому таймі перейшла перевага до гостей, а далі TOZO-PRINT коштом бажання та наснаги, змогли перевернути хід подій й вирвати перемогу. Підозріло мовчали Анатолій Домбровський та Олександр Лаврик, які в такій гольовій ситуації не змогли забити, бодай гол. Під рискою маємо: рахунок 9:6 та бронзу для TOZO-PRINT.

Протокол и события матча TOZO-PRINT 9 : 7 MHP, Viknar'off Кубок Києва 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу