ПІДВЕЛИ РИСКУ ПІД ГРУПОВОЮ ТА ПІВФІНАЛЬНИМИ ЧАСТИНАМИ, Підсумки другого тижня VIKNAR’OFF BEACHSOCCER CUP, Київська Асоціація Пляжного Футболу. Офіційний сайт

09 вересня

ПІДВЕЛИ РИСКУ ПІД ГРУПОВОЮ ТА ПІВФІНАЛЬНИМИ ЧАСТИНАМИ

09 вересня

Альтернатива — REZULT
У обох команд було по шість балів у групі, очна зустріч мала розв'язати питання з першою сходинкою. Це питання було знято після тридцяти шести хвилин зустрічі. У першому таймі глядачі зуміли побачити один гол під завісу дванадцяти хвилин. Кунцевич ударом через себе забив у ворота Дениса Сабатюка. Другі дванадцять хвилин, пройшли під перевагою гостей, яку втілити в забиті голи підопічні Максима Войтка не змогли. Третій тайм був найцікавіший, бо REZULT зміг зрівняти, але не втримав нічию. Олександр Пославський за дві хвилини до кінця, відправив м’яч у рамку. «Альта» відправляється до основного кубка.

Протокол и события матча Альтернатива 2 : 1 REZULT, Viknar'off Кубок Києва 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

2Т (Трансбуд ТСП) — TOZO-PRINT
Гості розпочали зустріч у п’ятьох. Відразу ж після початку почали підходити партнери. Найголовніші зірки були на піску. Олександр Лаврик та Анатолій Домбровський протягом усіх хвилин гри демонстрували класне взаєморозуміння, яке переросло у забиті голи «лева-хижака». Хоча й цих голів виявилося замало. Макаров допомагав, але гравці господарів забили рівно на три більше. Риска гри, на третій сходинці в групі розташувалися гравці 2Т (Трансбуд ТСП)

Протокол и события матча 2Т ( Трансбуд ТСП ) 6 : 3 TOZO-PRINT, Viknar'off Кубок Києва 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

Calypso — Платформа Права
Баталії в групі А, були продовжені матчем аутсайдерів. Боролися до останньої секунди, але вирішальні голи були забиті у другому таймі. Рахунок після тридцяти шести хвилин зустріч було зафіксовано 3:2, на користь Calypso, вирішальний гол забив Євген Варениця, який відсвяткував традиційно — серденьком у камеру, для всіх глядачів та читачів.

Протокол и события матча Calypso 3 : 2 Платформа права, Viknar'off Кубок Києва 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

Viatec — Lifecell
Шість балів було у Viatec, проти трьох, які майоріли навпроти гостей. Цікава битва, до якої були готові два колективи, проте з балами залишився лише один клуб. Олександр Мотринчук на восьмій хвилині відзначився забитим голом. Менше тайму рахунок тримався на користь Lifecell. Легендарний Микола Обіюх зміг потішити вболівальників й відзначитися в рамку гостей. Нічийний рахунок протримався до кінця. Серія пенальті з’ясувала, що саме Viatec буде на першій сходинці після трьох турів.

Протокол и события матча Viatec 1 : 1 lifecell, Viknar'off Кубок Києва 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

Kicker — MHP
Фантастика поєдинок, купа забитих голів, радість для одних, смуток для інших. На дві команди, глядачі побачили п’ятнадцять забитих голів, всі м’ячі були зафіксовані до тридцять шостої хвилини зустрічі. 7:7 тримався рахунок на табло, але гравці Kicker змогли зробити неймовірне й вирвати перемогу. Вдалу передачу з кута поля віддав Олександр Карбула, де вдало опинився партнер й відправив головою круглого у сітку. Перевага в один м’яч протрималася до кінцівки зустрічі. Kicker забирає три бали й опиняються на другій сходинці групи С.

Протокол и события матча Kicker 8 : 7 MHP, Viknar'off Кубок Києва 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

BSC ARTUR MUSIC — UNION
Закінчення третього туру групового етапу. Команди погодилися зіграти цю гру та півфінал у своїх кубках. Два клуби перед початком зустрічі мали у своєму активі по шість балів. Переможець — потрапляє до основного розіграшу, а інші — до малого. BSC ARTUR MUSIC перемагали з рахунком 3:1, але в другій дванадцятихвилинці гравці UNION зуміли відіграти один м’яч та суттєво додали інтриги в матчі. Та досвід й майстерність «музикантів» не підвели, втримали перевагу й довели справу до перемоги.

Протокол и события матча BSC ARTUR MUSIC 3 : 2 UNION, Viknar'off Кубок Києва 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

Kicker — 2T (Трансбуд ТСП)
Півфінал у малому кубку пройшов повністю під контролем команди гостей. Вже до 31 хвилини рахунок був 0:4. Ярослав Аксенов, Дмитро Джафаров, Ярослав Намчук та Володимир Погрібний — зробили дуже комфортну перевагу партнерам. Саме ця перевага дещо розслабили гравців, й ті пропустили два м’ячі від Артема Антонюка та Олександра Карбули. На кінцевий результат ці голи не вплинули, адже команда 2T (Трансбуд ТСП) відправляється до фіналу малого кубка.

Протокол и события матча Kicker 2 : 4 2Т ( Трансбуд ТСП ), Viknar'off Кубок Києва 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

UNION — Lifecell
Календар та згода провести дві гри в день, далася взнаки. UNION поки мав сили, працювали на всі сто, забивали голи та домінували. Після другого тайму рахунок тримався 4:2. Двічі Ярослав Телятник, Дмитро Іваницький та Владислав Ткаченко — забивали за господарів. За гостей відзначився: Антон Нетяга та Олександр Мотринчук. Третій тайм перевернув все з ніг на голову. Олександр Лисюк, Сергій Клименко та Олександр Мотринчук зуміли схилити чашу терезів на свою сторону. Фінал: Lifecell — 2T (Трансбуд ТСП) в малому кубку.

Протокол и события матча UNION 4 : 5 lifecell, Viknar'off Кубок Києва 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

BSC ARTUR MUSIC — REZULT
«Музиканти» з труднощами переграли у першій грі неділі команду UNION, але й зуміли пройти далі після гри з REZULT. «Музиканти» встигли відпочити й провести дуже вдалий відрізок часу від сьомої до двадцятої хвилини зустрічі. Всі шість голів BSC ARTUR MUSIC були забиті у цей проміжок часу. Двічі Сергій Степаненко та Олександр Самойленко, по одному разу Іван Гребенюк й Тимофій Листопад. REZULT забив перший та останній гол у цьому півфіналі основного розіграшу. Максим Войток та Кріс Турку, але у фінал пройшли підопічні дуету Сидоренко-Неруш.

Протокол и события матча BSC ARTUR MUSIC 6 : 2 REZULT, Viknar'off Кубок Києва 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу