ПЕРШИЙ РУБІЖ - ПРОЙДЕНО!, Підсумки першого тижня VIKNAR’OFF BEACHSOCCER CUP, Київська Асоціація Пляжного Футболу. Офіційний сайт

03 вересня

ПЕРШИЙ РУБІЖ - ПРОЙДЕНО!

03 вересня

TOZO-PRINT — UNION
Підсилення TOZO-PRINT не допомогло заробити бали у першому турі. За стартові дванадцять хвилин, один забитий м’яч. Максим Дручкив забив на сьомій хвилині, а на 15-ій оформив дубль. Дмитро Іваницький за дві хвилини після забив третій гол гостей, а на 18-їй хвилині рахунок був 0:4. Ярослав Телятник точно поцілив у ворота Олега Рохманчука. В третьому таймі вдалося трішки відквитати перевагу гостей. Вадим Масло та Андрій Прилипко «розмочили» ворота UNION. Але остаточна крапка була поставлена Дмитром Іваницьким.

Протокол и события матча TOZO-PRINT 2 : 5 UNION, Viknar'off Кубок Києва 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

Альтернатива — Calipso
Все ж таки, Валерій Чернєв обрав Calipso. Альтернатива залишила собі після чемпіонату України — Івана Глуцького. Іван у суботньому першому поєдинку відзначився одним забитим голом. Дублетами вистрілили: Олег Зборовський та Руслан Козюра. Андрій Пашко, теж не залишився осторонь перемоги, гол на рахунку лідера «альти». Андрій Кунцевич у складі гостей, показав синові Данилу Кунцевичу (гравцеві Альтернативи) як потрібно грати й забивати. Двічі Кунцевич засмутив голкіперів «зелених», а гол Ігоря Циганика лише зафіксував кінцевий рахунок. Три бали відійшли до Альтернативи.

Протокол и события матча Альтернатива 6 : 3 Calypso, Viknar'off Кубок Києва 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

lifecell — kicker
Класне підписання Сергія Павельчука у «лайф», але очок не додалося. Відкрив рахунок «воротар-бомбардир», зрівняв Денис Лещенко, а Олександр Шаповал вивів колектив kicker вперед. Другий тайм не змінив рахунок на табло, хлопці відправилися у третю дванадцятихвилинку. Олександр Карбула подвоїв перевагу гостей. Не довго святкували kicker, бо пропустили від того самого, Сергія Павельчука вдруге. Олександр Карбула зупинитися в суботу не зміг, гол на тридцять п’ятій хвилині, розставив всі крапки над «і». Навіть м’яч в кінці зустрічі від Ярослава Шуляківського нічого не вирішив. Перемога підопічних Євгена Старовойтова.

Протокол и события матча lifecell 3 : 4 Kicker, Viknar'off Кубок Києва 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

Calipso — REZULT
Другий матч для Calipso за один ігровий день. «Альта» випила дуже багато крові, боротися проти REZULT не змогли. Рахунок на табло після тридцяти шести хвилин майорів 1:5. Вдалий початок «червоних», які прагнуть до трофея. Микола Литовка забив гол престижу, а за REZULT відзначилися: Микола Лазарев, Андрій Звездін, Юрій Овсянніков та Владлен Петльований.

Протокол и события матча Calypso 1 : 5 REZULT, Viknar'off Кубок Києва 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

Альтернатива — Платформа права
«Альта» перемогла у першій зустрічі, ну й відправилася тут же за черговими трьома балами. Платформа права не змогла нав’язати боротьбу на сам перед, Руслану Козюрі. Руслан забиває чотири м’ячі у другій зустрічі, разом вже шість точних ударів за перший ігровий день. Олег Зборовський, Андрій Пашко, Руслан Ніфталієв та Данило Кунцевич — забили по одному м’ячу. Досвідчений Сергій Курдас зміг додати краплю меду у поразку Платформи права.

Протокол и события матча Альтернатива 8 : 1 Платформа права, Viknar'off Кубок Києва 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

Viatec — kicker
Феєрію голів видали дві команди. Але кінцівка другого тайму, початок третього зафіксував ім’я переможця. У ці 13 хвилин краще виглядали гравці господарів, тому й вдалося заробити три бали. Два рази Микола Обіюх влучав у ворота, а партнери теж в захисті не засиджувалися. Рівно на два м’ячі менше забили футболісти «червоних». kicker має три бали на закінчення першого ігрового дня.

Протокол и события матча Viatec 7 : 5 Kicker, Viknar'off Кубок Києва 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

Lifecell — MHP
У групі С, як й в решті груп досить цікава ситуація. Lifecell зуміли в матчі відкриття осені заробити три бали. Антон Нетяга на дев’ятій хвилині забив перший гол, а хвилиною пізніше Сергій Павельчук забиває вже третій, особистий гол на VIKNAR’OFF beachsoccer cup. У другому таймі, гості дещо вирівняли ситуацію, але до балів не добралися. Іван Паламарчук та дубль Олександра Мотринчука зробили комфортну перевагу господарів. Під фінальний сигнал, змогли дещо підсолодити перше вересня гравці МНР. Володимир Кульманицький забиває другий командний гол гостей.

Протокол и события матча lifecell 5 : 2 MHP, Viknar'off Кубок Києва 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

BSC ARTUR MUSIC — 2Т (Трансбуд ТСП)
Таємниче протистояння. Гості змогли нав’язати досить складну боротьбу. Поступилися, але боролися й дуже класно грали дві команди. Тимофій Листопад відкрив лік забитих голів на восьмій хвилині. У другому таймі, Руслан Савенко зміг відквитати перевагу господарів, але Андрій Потапов тут же, вивів свою команду вперед. Сергій Максимець на 26-ій хвилині встановив кінцевий результат. BSC ARTUR MUSIC святкує перемогу.

Протокол и события матча BSC ARTUR MUSIC 3 : 1 2Т ( Трансбуд ТСП ), Viknar'off Кубок Києва 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

МНР — Viatec
Viatec дуже просто розібрався з суперником. МНР стомилися після зустрічі з «лайфом». Помітна перевага у свіжості, різниця у вигляді забитих та пропущених. Чотири м’ячі без відповіді побачили глядачі на арені Гідропарк. Сергій Чепорнюк, Сергій Лузан, Микола Обіюх та Віктор Головатюк — відзначилися у ворота МНР.

Протокол и события матча MHP 0 : 4 Viatec, Viknar'off Кубок Києва 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу

2Т (Трансбуд ТСП) — UNION

Одна з перших сенсацій на кубку. UNION дуже класно розпочали й вдалося втримати потрібний результат протягом всієї гри. 2Т (Трансбуд ТСП) були виснажені матчем проти «Музикантів», але балів за дві гри не назбирали. UNION та «Музиканти» будуть очолювати групу А, мають по шість балів, битва за першу позицію вже наступного тижня.

Протокол и события матча 2Т ( Трансбуд ТСП ) 2 : 3 UNION, Viknar'off Кубок Києва 2024, Київська Асоціація Пляжного Футболу