МАТЧІ ЗА ВИХІД З ГРУПИ. НА ЦЕЙ РАЗ БЕЗ СЕНСАЦІЙ У VIKNAR`OFF BEACH SOCCER CUP 2023! ​, Огляд другого туру VIKNAR`OFF BEACH SOCCER CUP 2023! ​ , Київська Асоціація Пляжного Футболу. Офіційний сайт

Новина

09.08.2023

МАТЧІ ЗА ВИХІД З ГРУПИ. НА ЦЕЙ РАЗ БЕЗ СЕНСАЦІЙ У VIKNAR`OFF BEACH SOCCER CUP 2023! ​

09.08.2023

Вітаю, любителі пляжного футболу. Наразі вас очікує огляд другого туру VIKNAR`OFF BEACH SOCCER CUP 2023!

NC Beachsoccer — BSC «Domino’s»

Шанс для господарів розставити всі крапки над «і» у трилогії поєдинків з гостями. NC Beachsoccer досить вдало розпочали після класної трьохходівки: на оперативний простір вийшов Артем Криворучко та відправив м’яча у сітку воріт. Не встигли гравці BSC «Domino’s» оговтатись, як тут же пропустили другий м’яч. Знову не втримали асистента головного тренера жіночої збірної України з пляжного футболу — Артема Криворучка. В підсумку лише два забиті голи ми побачили. Романенко Андрій: «Моїх хлопців немає чого дорікнути, вони билися на кожному клаптику піску, демонстрували відмінний футбол, та сезон в кубку

VIKNAR`OFF BEACH SOCCER CUP 2023 для нас закінчиться у цю п’ятницю». Найцікавіший епізод у другому та третьому таймі: суперечка автора дублю та Олександра Мотринчука. Та після гри, коли емоції стихли, хлопці потиснули один одному руки й розійшлися. Що цікаво — обидвох визначено найкращими у своїх командах

BSC ARTUR MUSIC-2 — lifecell

Ще один поєдинок групи А. Де музиканти-2 вдома приймали команду lifecell. Обидва колективи виступають у першій лізі, що означало боротьбу та інтригу. Але цього не було, господарі підсилились гравцями основного складу, знову феєрив Андрій Борсук. Андрій Неруш вже не один тайм як у першому турі, а всю зустріч грав у полі, створив декілька небезпечних моментів, аби забити, та трішки не пощастило. Голами відзначалися: двічі Сергій Мельник та Сергій Степаненко. По одному голу на рахунку: Андрія Борсука після сольного проходу з центра поля, Дмитра Джафарова, який віддав два асиста у цій зустрічі та легенди пляжного футболу — Юрія Чудновця. 7 голів навпроти команди BSC ARTUR MUSIC-2. Навіть голу престижу не зуміли забити футболісти lifecell, у середу вони виглядали ну дуже мляво.
Питання щодо команд, які виходять у наступну стадію, вже вирішене.

Viatec — VIT

Найцікавіший поєдинок у середу. Хоча. за вивіскою, деякі глядачі віддавали перевагу гостям. Viatec зумів приголомшити команду гостей. Ніби холодний душ на 4 хвилині Сергій Чепорнюк відправив м’яча у ворота Олександра Пославського. Як не атакував VIT, то Гербут був в ударі, то каркас допомагав. Одним словом: не фартило команді. У другому таймі Сергій Чепорнюк вирішив ще раз увімкнути воду у душевій команди VIT. На 17 хвилині перевага у два м’ячі. Казка для Viatec, котра, на жаль, для них тривала не довго. Артур Марійко накалболом зробив дірку у сітці воріт Юрія Яковчука. Юрій, який спіймав кураж по ходу всього тайму, не зумів справитися з пострілом українського Кріштіану Роналду. Максим Сягровський підхопив справу партнера і за дві хвилини після першого голу відправив м’яча за стрічку воріт вдруге для команди VIT. Ярослав Войток та Максим Войток теж не опинилися в стороні й записали на свій актив по одному голу. Перший отримав пряму червону картку вже після фінального свистка. Олександр Рисенко після гри довго спілкувався на цю тему з партнерами по команді. Viatec забив третій гол на передостанній хвилині третього тайму. Володимир Погрібний же ледь не заробив на 36 хвилині пенальті у ворота VIT. Контакт, без сумніву, був, але арбітри порушення не вгледіли. У підсумку 3:4, тяжка перемога команди VIT, який гарантовано зіграє у наступну середу у півфіналі VIKNAR`OFF BEACH SOCCER CUP 2023!.

REZULT — Альтернатива

Господарі приїхали в найкращому складі, гадаю, вони ще перед поєдинком змирилися з поразкою і, як наслідок вилітали з кубка. Навіть досвід отримувати не захотіли деякі гравці. Пугачов, Семенюк і це не всі гравці, котрі не доїхали у середу на столичний Гідропарк. Без них у гру вступив Володимир Боженко. Орендований гравець у ПФК ДАЧНІЧКІ перші 12 хвилин захищав ворота, а решту часу грав на позиції універсального гравця. Заробив пенальті та реалізував його. Перед цим Роман Носовський засмутив воротаря Альтернативи. Альтернатива справила враження команди, яка вже повністю готова до запеклих поєдинків навиліт, що в чемпіонаті, що в кубку. Андрій Пашко тричі забив, Микола Воронюк відзначився дублем, ходить легенда, що йому допомагала футболка, яка була заправлена у шорти, стільки ж голів забив й Ігор Левченко. Данило Кунцевич, Крістіан Турку та Руслан Козюра забили по одному м’ячеві. Що в підсумку зробило рахунок 2:10. У групі Б також все вирішено щодо команд, які зіграють навиліт вже наступну середу.