ЗАКІНЧЕННЯ ГРУПОВОГО ЕТАПУ VIKNAR`OFF BEACH SOCCER CUP 2023! , Огляд 3 туру VIKNAR`OFF BEACH SOCCER CUP 2023! , Київська Асоціація Пляжного Футболу. Офіційний сайт

ЗАКІНЧЕННЯ ГРУПОВОГО ЕТАПУ VIKNAR`OFF BEACH SOCCER CUP 2023!

13.08.2023

Вітаю, любителі пляжного футболу. Наразі вас очікує огляд другого туру VIKNAR`OFF BEACH SOCCER CUP 2023!

BSC «Domino’s» — lifecell

Обидві команди вже не при справах у VIKNAR`OFF BEACH SOCCER CUP 2023. Потрібно було вирішити лише: хто опиниться третім у групі, а хто посяде останню сходинку. Все для гостей розпочалося добре, а ось далі — пішло поїхало. Під сигнал на перерву Іван Паламарчук відправив м’яча у сітку воріт Сергія Павельчука, хоча для BSC «Domino’s» нічого не передчувало біди. Хлопці більш активно грали саме на атаку, але умудрилися пропустити. BSC «Domino’s», для яких це був взгагалі останній поєдинок у сезоні 2023, не хотів здаватися. Віктор Головатюк, як під копірку не тільки зрівняв рахунок, а і вивів свій колектив вперед. Валерій Шило не хотів відставати від одноклубника й також зумів виділитись. Владислав Кулик не міг не покинути турнір з сухими воротами, адже з’явився на третій тайм і одного м’яча пропустив. Антон Нетяга дещо додав інтриги, але часу будо обмаль, тож саме BSC «Domino’s» у останньому поєдинку в сезоні здобуває перемогу з рахунком 3:2 над lifecell.

NC Beachsoccer — BSC ARTUR MUSIC-2

Центральний поєдинок усієї групи A, вивіска, як мінімум, на півфінал. Обидва колективи були в цей день укомплектовані на максимум. Олег Зборовський, Андрій Борсук проти Андрія Євдокимова, Максима Хижняка. Весь бомонд на піску — фантастика! А перший гол забив воротар: Максим Дядюнець добряче приклався до м’яча і залучив у ціль. 0:1 музиканти повели, та запалу гостей на більше не вистачило. Олег Щитнік, Артем Криворучко, Максим Хижняк забили на господарів і зафіксували рахунок 3:1 після другого тайму. Тільки-но вийшли з роздягальні, як Олег Зборовський скорочує власне відставання. З центра поля розіграє NC Beachsoccer і відразу гол. Андрій Євдокимов робить рахунок 4:2, саме з таким господарі святкували перемогу. Було правда два але: вилучення у музикантів отримав Сергій Степаненко, та досить спірний епізод відбувся коли м’яч за рахунку 4:2 ніби побував у воротах, але арбітри взяття воріт не побачили. NC Beachsoccer закінчили груповий етап на першому місці, слід за ним розташувалися BSC ARTUR MUSIC-2

Альтернатива — VIT

Ось поєдинок, який вартує фіналу! Вивіска супер, бомонд на піску, арбітри готові! Гольову феєрію видали дві команди, дійсно для глядачів матч виявився дуже цікавим та багатим на гольові моменти. Олег Будзько на 4 хвилині відправив м’яча у сітку після ідеального пасу від Олександра Корнійчука. Олега Сіренка ця ситуація не влаштовувала, тож він вирішив спочатку один м’яч забити. Паритет, і все йшло до того, що футболісти будуть відпочивати за нічиєї. Не так сталося, як гадалося: Ігор Левченко не щільно зіграв з Максимом, й Войток-старший забив гол у роздягальню. По перерві Максим Войток заробив на собі порушення правил і вже відзначився дублем. Олександру Корнійчуку сподобалося в ролі асистента, але він вирішив стати голеодором. 1:4 на 16 хвилині на користь гостей. Андрій Бузінний, який захищав ворота у другому таймі, зумів один м’яч відіграти. А Корнійчук тут же повернути різницю у три м’ячі. Далі ж вихід українського Лукаку — Руслана Козюри, який ударом через себе відправив м’яча у сітку, а через хвилину засмутив Олександра Пославського вже вдруге. 4:5, інтрига ніби була, якби не Олег Будзько, який на 33 хвилині майже на 99,0% вирішив долю переможця. Сіренко намагався ще хоч щось зробити — не вдалося. Забив він ще один гол на 35 хвилині, але того виявилося замало. VIT очолює групу Б

REZULT — Viatec

Матч пройшов без шансів для одних та без проблем для інших. У п’ятницю ми хоч побачили краще REZULT, аніж у середу, але все одно до тієї «червоної Фурії», що здобула першу перемогу у першій лізі в сезоні 2023 дуже далеко. Збір ніби був непоганий, тренер повернувся з відпустки. Можливо просто не було вогника в очах, адже розуміли, що кубок VIKNAR`OFF BEACH SOCCER CUP 2023для них закінчений. Він закінчений і для Viatec, але гравці у ніжно рожевому відіграли на всі сто. Максим Максимов, Ігор Фещенко, Володимир Погрібний та Ярослав Балачук — автори забитих голів цієї зустрічі за команду Viatec. На гол престижу награли номінальні господарі, але не на більше. Артем Гарбуз у кінцівці гри поклав круглого у сітку. Viatec на стартових хвилинах навіть грав у меншості, Олександр Полішко отримав червону за фол останньої надії. Дві хвилини хлопці витримали, а далі почали забивати. У підсумку — 1:4. Впевнена перемога Viatec і вони посідають третю сходинку в групі Б.